Vigour WHITE

Umywalka meblowa VIGOUR white 800 x 500 mm

Umywalka na miarę łazienki XXI wieku powinna łączyć w sobie 2 cechy: nietuzinkowy aspekt wizualny oraz maksymalne ukierunkowanie na codzienny komfort użytkownika. Właśnie takie właściwości uosabia umywalka meblowa WHITE. Jej śnieżnobiały odcień perfekcyjnie współgra z pozostałą ceramiką, jak również z elegancką armaturą o metalicznym połysku. Zestawiając ze sobą te barwy, zyskasz ponadczasową kompozycję, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi nieskomplikowanej, ponadczasowej klasyki. Produkt cechuje zorientowana na wyjątkową prostotę, prostokątna forma o wymiarach wynoszących 800 x 500 mm. Tak minimalistyczny kształt będzie świetnie korelować z innymi ceramicznymi elementami o podobnych, ostro zakończonych krawędziach - szukając ich, przyjrzyj się asortymentowi Elements!
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.