Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard IPALYSS
IPA55BOZP

Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm

Umywalka o cienkich rantach może stać się prawdziwą dekoracją łazienki, o ile się ją odpowiednio wyeksponuje. Taką szansę daje Ci model Ipalyss, który przeznaczony jest do montażu na blacie - dzięki temu jego ścianki są doskonale widoczne i stanowią o ostatecznym charakterze strefy umywalkowej. Produkt ma wymiary zapewniające wysoki komfort użytkowy - misa głęboka na 380 mm i szeroka na 550 mm daje wystarczająco dużo miejsca do pielęgnacji twarzy i rąk. Grubość rantów to tylko 3,8 mm i to właśnie one decydują o delikatnej formie produktu. Umywalka Ipalyss ma prostą formę i subtelnie poprowadzone linie - uzupełnia to perfekcyjna, higieniczna biel ceramiki sanitarnej, dzięki której projekt jest spójny i uniwersalny. Z powodzeniem możesz bowiem wykorzystać produkt do zaaranżowania nowoczesnego lub bardziej klasycznego wnętrza.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka nablatowa Inspira Round
Umywalka nablatowa Inspira Round
UMYWALKI NABLATOWE
Roca
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka blatowa Inspira Round
Umywalka blatowa Inspira Round
UMYWALKI NABLATOWE
Roca
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka nablatowa Inspira Soft 37 x 37 cm

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.