KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

VIGOUR DERBY
DERWO180

Wanna owalna akryl VIGOUR derby 180 cm

Opływowe kształty w wyposażeniu wnętrza wpływają na jego odbiór jako bardziej przytulnego i cieplejszego. Teraz efekt ten możesz uzyskać także w łazience w swoim domu. Wybierz prezentowaną wannę przyścienną z kolekcji VIGOUR derby, za pomocą której stworzysz atrakcyjną aranżację nawet bez użycia dekoracyjnych dodatków. Produkt posiada delikatnie zaokrąglone krawędzie - sprawdzą się one również w salonie kąpielowym o niewielkiej powierzchni, w którym tradycyjne kwadratowe formy mogłyby ograniczać pole do poruszania się. Wanna o wymiarach 180 x 80 cm umożliwia zażywanie kąpieli w najwygodniejszej pozycji, nie ograniczając możliwości rozprostowania nóg czy zanurzenia się w wodzie. Płaskie narożniki z powodzeniem posłużą w roli półki na najczęściej używane kosmetyki i akcesoria niezbędne w codziennych czynnościach kosmetycznych. Zwiększ swoją wygodę w łazience z wanną VIGOUR derby!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.