KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

VIGOUR WHITE
WHITEWO18080L

Wanna owalna akryl VIGOUR white 180 cm lewa

Wanna owalna VIGOUR white ma wymiary wynoszące 180 x 80 cm i przeznaczona jest do przylegania do ściany od strony lewej. Jej kształt i wymiary pozwalają na swobodną, komfortową kąpiel, ponieważ z racji stromo wyprofilowanych ścianek osoba ma więcej wolnej przestrzeni wewnątrz. Wanna prezentuje się niezwykle estetycznie, na co ma wpływ materiał wykonania - biały akryl - a także precyzyjne wykończenie z dbałością o każdy szczegół, czego przykładem jest dopasowana do kształtu wanny pokrywa zasłaniająca wnętrze odpływu. Jest on na tyle szeroki, że po zakończonej kąpieli w krótkim czasie zużyta woda swobodnie spływa do instalacji. Ten estetyczny i wyróżniający się dekoracyjnie element wyposażenia łazienki nadaje wnętrzu harmonię i wrażenie higienicznego porządku, dopasowując się zwłaszcza do stylu minimalistycznego.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.