CLARISSA

Wanna owalna Clarissa

Czym wanna Clarissa wyróżnia się od innych produktów ze swojej grupy? Przede wszystkim nietuzinkową formą, która całkowicie rezygnuje z ostrych i wyrazistych kantów na rzecz łagodnych, opływowych linii. Dzięki temu cała bryłą, choć mierzy 180 x 85 x 47 cm, wydaje się być filigranowa, a cała kompozycja zyskuje elegancki charakter. Utrzymana w śnieżnobiałym odcieniu powierzchnia zbuduje piękny kontrast w połączeniu z armaturą o metalicznym połysku. W ten sposób wystrój wnętrza zostanie nieco ożywiony i zyska bardziej nowoczesny wyraz. Element odznacza się też niecodziennym podejściem do kwestii montażu baterii wannowej. Detal ten z pewnością przykuje uwagę użytkownika od razu po przestąpieniu progu pomieszczenia. Z wanną Clarissa stworzysz w łazience domowe spa, które będzie oddziaływać na wszystkie Twoje zmysły!
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.