CLARISSA

Wanna owalna Clarissa

Czym wanna Clarissa wyróżnia się od innych produktów ze swojej grupy? Przede wszystkim nietuzinkową formą, która całkowicie rezygnuje z ostrych i wyrazistych kantów na rzecz łagodnych, opływowych linii. Dzięki temu cała bryłą, choć mierzy 180 x 85 x 47 cm, wydaje się być filigranowa, a cała kompozycja zyskuje elegancki charakter. Utrzymana w śnieżnobiałym odcieniu powierzchnia zbuduje piękny kontrast w połączeniu z armaturą o metalicznym połysku. W ten sposób wystrój wnętrza zostanie nieco ożywiony i zyska bardziej nowoczesny wyraz. Element odznacza się też niecodziennym podejściem do kwestii montażu baterii wannowej. Detal ten z pewnością przykuje uwagę użytkownika od razu po przestąpieniu progu pomieszczenia. Z wanną Clarissa stworzysz w łazience domowe spa, które będzie oddziaływać na wszystkie Twoje zmysły!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Wanna narożna VIGOUR derby
WANNY OWALNE
Vigour
Wanna owalna Owal Free Line
WANNY OWALNE
Sanplast
Wanna owalna VIGOUR white lewa
WANNY OWALNE
Vigour

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.