Vigour DERBY

Wanna przyścienna monoblock VIGOUR derby 1800 napełniana przez przelew

Chcesz wprowadzić do swojej łazienki odrobinę nowoczesności, która sprawi, że stanie się ona prawdziwym domowym centrum SPA? W zadaniu tym pomocna będzie przyścienna wanna z kolekcji VIGOUR derby. Tym, co szczególnie wyróżnia ten produkt na tle innych tego typu, jest nietypowy sposób napełniania go. Odbywa się to przez przelew, zatem nie ma konieczności montowania w ścianie wystających, często zawadzających baterii i kranów. Taka instalacja sprawi, że odwiedzając łazienkę w celach kąpielowych, poczujesz się niczym w pięciogwiazdkowym hotelu. Wanna dostępna jest w wymiarach 180 x 80 cm, co zapewnia doskonały komfort i umożliwia pełną regenerację. Utrzymana w kolorze białym cechuje się uniwersalnością i estetyką wykonania. Zamów swoją wannę VIGOUR derby jeszcze dziś i ciesz się luksusem w domu!

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.