Wymarzona łazienka na wyciągnięcie ręki

 

Jesteśmy blisko Ciebie i służymy Ci pomocą. Przy filiżance kawy poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania - doradzimy i zrealizujemy Twoje marzenie o łazience! 
Salony łazienek ELEMENTS to wiedza i doświadczenie. Już od ponad 25 lat w 20 salonach na terenie całego kraju współpracujemy z grupą doświadczonych architektów i projektantów wnętrz, którzy pomogą Ci w zaplanowaniu Twojej łazienki. W naszej ofercie znajdziesz produkty sprawdzonych, renomowanych polskich i europejskich producentów. 

 

 

krok 1 poznajmy się

Poznajmy się

Przyjdź do salonu i zainspiruj się gotowymi aranżacjami i zestawieniami produktów. Przy filiżance kawy nasz doradca pozna Twoje oczekiwania i pomoże dobrać najlepsze produkty do Twojej wymarzonej łazienki.

Znajdź najbliższy salon

profesjonalne doradztwo

 

 

 

krok 2 doradzimy

Dobierzemy produkty

Wspólnie zaplanujemy i pomożemy Ci dokonać wyboru spośród naszej bogatej oferty renomowanych marek polskich i europejskich.

Zobacz nasze produkty

dobranie produktów

krok 3 zwizualizujemy

Zwizualizujemy

Przygotujemy wizualizację, dzięki której zobaczysz, jak może wyglądać Twoja wymarzona łazienka.

Dowiedz się więcej

wizualizacja łazienki

 

 

wizualizacja łazienki

Od szkicu do wizualizacji z ELEMENTS

Przyjdź na spotkanie z doradcą, podczas którego omówimy Twoje potrzeby, a następnie przygotujemy dla Ciebie wizualizację 3D Twojej nowej łazienki

 

 

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji działań promocyjno-marketingowych, w tym przesyłania ofert handlowych przez Grupę HBH* za pośrednictwem adresu e-mail wskazanego w powyższym formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Grupa HBH*; kontakt: ochrona.danych@grupa-hbh.pl, która przetwarza dane osobowe w celu podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy tj. w celu odpowiedzi na pytania kierowane do nas za pośrednictwem formularza oraz w celach promocyjno-marketingowych (o ile wyrazili Państwo na to zgodę). Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wycofania zgody oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w naszej Polityce prywatności i plików cookies.
(rozwiń)

* HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością BYDGOSZCZ Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością GDAŃSK Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością POZNAŃ Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością WARSZAWA Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością DOLNY ŚLĄSK Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością GÓRNY ŚLĄSK Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SZCZECIN Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ŁÓDŹ Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KOSZALIN Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRAKÓW Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KIELCE Sp. k., BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością RZESZÓW Sp. k., HTI BP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ZACHÓD Sp. k., HTI BP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością WARSZAWA Sp. k., HTI BP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością POŁUDNIE Sp. k., HTI BP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ŚLĄSK Sp. k., HTI BP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością PÓŁNOC Sp. k., HTI BP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRUM Sp. k., HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością MAŁOPOLSKA Sp. k., HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością WSCHÓD Sp. k., HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością PODKARPACIE Sp. k., HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością GÓRNY ŚLĄSK Sp. k., HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością DOLNY ŚLĄSK Sp. k., HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KUJAWSKO-POMORSKIE Sp. k., HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością WARSZAWA Sp. k., HYDROSOLAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRUM sp. k., HYDROSOLAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością PÓŁNOC sp. k., HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością POMORZE ZACHODNIE Sp. k., HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością WIELKOPOLSKA Sp. k.

 

 

Zacznij już teraz:

Przeglądaj gotowe aranżacje

 

Zobacz projekty i metamorfozy łazienek

 

Poznaj trendy i nowości na blogu

 

 

 

Wybierz się w podróż ku wymarzonej łazience z salonami łazienek ELEMENTS!

 

 

wspolpraca ze specjalistami

Miejsce inspiracji

Szukasz inspiracji? Na naszych wystawach znajdziesz gotowe aranżacje i zestawienia produktów, które na pewno pomogą Ci dokonać wyboru. Wybierz spośród tysięcy produktów ponad 145 renomowanych producentów. Możesz także poszukać inspiracji na naszej stronie. Pamiętaj, że prezentowane tu produkty to tylko niewielki wycinek z naszej bogatej oferty.

Zobacz ofertę

doradztwo

Znani producenci na wyciągnięcie ręki

W ELEMENTS polecamy tylko produkty najwyższej jakości, renomowanych polskich i europejskich marek. Nieustannie śledzimy światowe trendy w designie, tak abyś miał pewność, że wybierasz spośród najlepszych, a każdy z nich odpowiada Twoim preferencjom. Produkty kupione w ELEMENTS, w zależności od asortymentu, są objęte kilkuletnią gwarancją producenta. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na miejscu. 

Polecani producenci

pomoc doradców i architektów

W ELEMENTS to Ty jesteś najważniejszy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Uzgodnij wcześniej termin spotkania z naszym doradcą a gwarantujemy, że jego czas będzie zarezerwowany tylko dla Ciebie. Przy filiżance kawy poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania. Rzuć okiem na swoją aktualną łazienkę: zrób listę, co Ci odpowiada, a co przeszkadza, czego życzyłbyś sobie w swojej nowej oazie relaksu. Doradzimy i zrealizujemy Twoje marzenie o łazience!

Znajdź najbliższy salon

 

 

 

ELEMENTS to więcej niż salon łazienek

 

W naszych salonach znajdziesz również innowacyjne rozwiązania z zakresu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, odnawialnych źródeł energii i uzdatniania wody.