Wymarzona łazienka na wyciągnięcie ręki

 

Skorzystaj ze sprawdzonych pomysłów na piękną łazienkę lub stwórz ją od podstaw z Elements!

W 21 salonach na terenie całego kraju znajdziesz inspirujące ekspozycje – gotowe zestawienia aranżacyjne stworzone z oferty najlepszych światowych producentów. Odwiedź jeden z naszych salonów i zobacz najciekawsze modele i wzory ceramiki, armatury, mebli i dodatków łazienkowych oraz płytek ceramicznych do różnorodnych zastosowań. Wybierz łazienkę która odpowiada twoim potrzebom lub stwórz ją razem z nami..

Domowa strefa spa, funkcjonalna łazienka dla całej rodziny, czy minimalistyczna oaza spokoju? Niezależnie od tego jaka będzie twoja nowa łazienka, wiemy, że będzie wyjątkowa. Jeśli chcesz zobaczyć wybrane produkty w wizualizacji Twojego wnętrza lub wykonać profesjonalny projekt łazienki – w Elements czekają na Ciebie nasi doradcy oraz współpracujący z nami architekci. Spotkajmy się w salonie Elements, opowiedz nam o swojej wymarzonej łazience i stwórzmy wspólnie wyjątkową przestrzeń na miarę Twoich potrzeb.

Odwiedź jeden z naszych salonów i poznaj możliwości Elements.

 

 

krok 1 poznajmy się

Poznajmy się

Przyjdź do salonu i zainspiruj się gotowymi aranżacjami i zestawieniami produktów. Przy filiżance kawy nasz doradca pozna Twoje oczekiwania i pomoże dobrać najlepsze produkty do Twojej wymarzonej łazienki.

Znajdź najbliższy salon

profesjonalne doradztwo

 

 

 

krok 2 doradzimy

Dobierzemy produkty

Wspólnie zaplanujemy i pomożemy Ci dokonać wyboru spośród naszej bogatej oferty renomowanych marek polskich i europejskich.

Zobacz nasze produkty

dobranie produktów

krok 3 zwizualizujemy

Zwizualizujemy

Przygotujemy wizualizację, dzięki której zobaczysz, jak może wyglądać Twoja wymarzona łazienka.

Dowiedz się więcej

wizualizacja łazienki

 

 

wizualizacja łazienki

Od szkicu do wizualizacji z ELEMENTS

Przyjdź na spotkanie z doradcą, podczas którego omówimy Twoje potrzeby, a następnie przygotujemy dla Ciebie wizualizację 3D Twojej nowej łazienki

 

 

Skontaktuj się z nami

 

 

Zacznij już teraz:

Przeglądaj gotowe aranżacje

 

Zobacz projekty i metamorfozy łazienek

 

Poznaj trendy i nowości na blogu

 

 

 

Wybierz się w podróż ku wymarzonej łazience z salonami łazienek ELEMENTS!

 

 

wspolpraca ze specjalistami

Miejsce inspiracji

Szukasz inspiracji? Na naszych wystawach znajdziesz gotowe aranżacje i zestawienia produktów, które na pewno pomogą Ci dokonać wyboru. Wybierz spośród tysięcy produktów ponad 145 renomowanych producentów. Możesz także poszukać inspiracji na naszej stronie. Pamiętaj, że prezentowane tu produkty to tylko niewielki wycinek z naszej bogatej oferty.

Zobacz ofertę

doradztwo

Znani producenci na wyciągnięcie ręki

W ELEMENTS polecamy tylko produkty najwyższej jakości, renomowanych polskich i europejskich marek. Nieustannie śledzimy światowe trendy w designie, tak abyś miał pewność, że wybierasz spośród najlepszych, a każdy z nich odpowiada Twoim preferencjom. Produkty kupione w ELEMENTS, w zależności od asortymentu, są objęte kilkuletnią gwarancją producenta. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na miejscu. 

Polecani producenci

pomoc doradców i architektów

W ELEMENTS to Ty jesteś najważniejszy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Uzgodnij wcześniej termin spotkania z naszym doradcą a gwarantujemy, że jego czas będzie zarezerwowany tylko dla Ciebie. Przy filiżance kawy poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania. Rzuć okiem na swoją aktualną łazienkę: zrób listę, co Ci odpowiada, a co przeszkadza, czego życzyłbyś sobie w swojej nowej oazie relaksu. Doradzimy i zrealizujemy Twoje marzenie o łazience!

Znajdź najbliższy salon

 

 

 

ELEMENTS to więcej niż salon łazienek

 

W naszych salonach znajdziesz również innowacyjne rozwiązania z zakresu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, odnawialnych źródeł energii i uzdatniania wody.