Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Witaj w Elements

Witaj w świecie pozytywnych emocji!

ELEMENTS to więcej niż salon łazienek, to także oferta z zakresu techniki domowej połączona z jedyną w swoim rodzaju profesjonalną i kompleksową obsługą. Proponujemy więcej, dzięki wieloletniej i bliskiej współpracy z: architektami, projektantami wnętrz oraz firmami instalacyjnymi. Nasze motto »genialnie proste z ekspertami elements« możecie potraktować dosłownie.
Wysoka jakość proponowanych rozwiązań idzie w parze z wysublimowanym designem, tworząc urzekającą całość, od której nie można oderwać wzroku. 

 

Znajdź Salon Elements w swojej okolicy

 

Elements - tu spotykają się 4 żywioły

Perfekcyjna technika, która zwiększy komfort w Twoim domu? Dzięki ELEMENTS jeszcze nigdy nie było to tak proste. Niepowtarzalny styl ELEMENTS stwarza szczególny nastrój, gdzie w towarzystwie czterech żywiołów ziemi, wody, powietrza i energii poczujesz szczególną atmosferę, która pomoże w wyborze produktów i znalezieniu rozsądnych i innowacyjnych rozwiązań oszczędzających energię.

 

Dajemy Ci świat wielu doznań i emocji wokół szeroko pojętej techniki domowej - ogrzewania, odnawialnych źródeł energii, uzdatniania wody, wentylacji i klimatyzacji. Wszystko to w wyjątkowym miejscu stworzonym z pasji i zamiłowania do szczegółu. Kreatywność i bogata fachowa wiedza to cechy, które nas wyróżniają. Ponad 20 lat doświadczenia oraz grono zadowolonych klientów potwierdzają to, że możesz nam zaufać – stworzymy dla Ciebie łazienkę zgodną z Twoimi pomysłami. 

 

 

Umów się na spotkanie

 

Pozytywne emocje

Świat pełen doznań

 

ZIEMIA, WODA, POWIETRZE I ENERGIA
ONE TWORZĄ PIĘKNO I PRZYSZŁOŚĆ
NASZEJ PLANETY.
NASZĄ MISJĄ JEST ODPOWIEDZIALNOŚĆ
ZA JEJ OCHRONĘ W ZGODZIE ZE
WSZYSTKIMI ISTOTAMI ŻYWYMI.

 

 

 

 

Jeszcze nigdy droga do nowej łazienki nie była tak prosta

 

 

 

wspolpraca ze specjalistami

Więcej niż salon łazienek

ELEMENTS zdecydowanie wykracza poza ramy tego, co zazwyczaj rozumiemy pod pojęciem salonu łazienek. Dzięki współpracy ze specjalistami z branży możemy Ci zaproponować kompleksowe propozycje dla Twojego nowoczesnego domu lub mieszkania. Wspólnie omówimy Twoje potrzeby i przygotujemy projekt łazienki "szytej na miarę". Doświadczony personel zaproponuje Ci również rozwiązania z zakresu energooszczędnego ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, uzdatniania wody i odnawialnych źródeł energii.

Zobacz jak działamy

profesjonalna ekspozycja

Znani producenci na wyciągnięcie ręki

W asortymencie ELEMENTS znajdziesz ofertę tylko renomowanych producentów. Stawiając na ELEMENTS, masz pewność, że zyskujesz produkty charakteryzujące się solidnym wykonaniem – potwierdzają to architekci i instalatorzy. Dzięki temu będą Ci one służyć przez lata, nie tracąc na funkcjonalności i estetyce. Oferujemy Ci również optymalny stosunek ceny do jakości oraz pewny plan budżetowy – zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania leżące w zakresie Twoich możliwości finansowych.

Zobacz produkty

najlepsze produkty

W ELEMENTS to Ty jesteś najważniejszy

Oferta ELEMENTS jest maksymalnie zorientowana na Twoje potrzeby. Przy filiżance pysznej kawy opowiesz doradcy, jak wyobrażasz sobie swoją łazienkę i jaki budżet chcesz przeznaczyć na jej wykończenie. Zaproponują Ci rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Współpracujemy z projektantami, architektami i instalatorami, którzy zaprojektują i wykończą łazienkę zgodnie z Twoim konceptem. Razem z nami stworzysz indywidualną, perfekcyjnie dopasowaną do Ciebie oazę relaksu.

Poznaj zespół Elements

 

 

Zainspiruj się z ELEMENTS