Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Odkryj gamę produktów Grohe

grohe kampania

Wyjątkowe wyposażenie łazienki od Grohe

Odkryj wyjątkową przyjemność kąpieli pod prysznicem. Ciesz się przyjemnością kąpieli pod prysznicem. Niech codzienny rytuał stanie się unikalnym przeżyciem. Duże lub bardzo duże deszczownice - sufitowe lub montowane na ścianę; zestawy prysznicowe i baterie termostatyczne GROHE dostępne są w różnych kształtach, stylach i rozmiarach. Zaprojektowane są tak, żeby niosły radość i komfort z każdą kroplą. Produkty łazienkowe GROHE są rezultatem połączenia nagrodzonych projektów z wykorzystaniem luksusowych materiałów i najnowszych technologii.

 

grohe eurocube

Nowoczesna łazienka Eurocube w kubistycznym stylu 

Kolekcja Eurocube stworzona jest z myślą o wszystkich, którzy cenią minimalistyczny design, a aranżacji swojej łazienki lub kuchni chcą nadać nowoczesny charakter. Wielokrotnie nagradzane wzornictwo, innowacyjne rozwiązania i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że GROHE Eurocube to kolekcja zainspirowana geometryczną formą sześcianu, która odmieni Twoje wnętrze. Poznaj baterie łazienkowe i kuchenne, rozwiązania prysznicowe oraz bogate portfolio akcesoriów GROHE Eurocube.

 

Zobacz wybrane produkty

grohe eurocube

 

 

 

grohe essence

Dyskretna elegancja serii Essence

Klasyka zinterpretowana na nowo. Dla ludzi, którzy cenią sobie prostotę i czystą wizualnie formę kolekcja Essence będzie znakomitym wyborem. Emanuje duchem bezpretensjonalnego minimalizmu, a jej nowoczesny, zbalansowany design będzie pasował do każdej współczesnej łazienki, zostawiając pełną dowolność doboru reszty wyposażenia.

 

 

Zobacz kolekcję

grohe essence

 

 

 

 

grohe euphoria

Niezrównane doznania pod prysznicem

 

Ergonomiczne wzornictwo prysznica ręcznego Euphoria zwraca uwagę dłuższą rączką, która płynnie przechodzi w głowicę prysznica, otaczając ją eleganckim pierścieniem chromu. Niezrównanych doświadczeń podczas kąpieli dostarczy Ci technologia GROHE DreamSpray, która rozprowadza wodę pod równym ciśnieniem do każdej dyszy, natomiast SprayDimmer pozwala wybrać strumień SmartRain, zmniejszający zużycie wody nawet o 40%. Wszystkie prysznice ręczne Euphoria oferują popularny, obfity strumień typu Rain, który można uzupełnić strumieniem SmartRain i wybrać trzeci - Massage lub Champagne Spray.

 

Zobacz kolekcję

grohe euphoria

 

 

 

SmartControl

Podtynkowy system prysznicowy SmartControl

 

Zaproś do swojej łazienki elegancki, intuicyjny w obsłudze system podtynkowy GROHE SmartControl, dzięki któremu zachowasz pełną kontrolę nad każdym parametrem kąpieli. Wystarczy tylko wcisnąć przycisk i przekręcić pierścień, by cieszyć się przyjemnymi doznaniami pod prysznicem. Opływowy, minimalistyczny design GROHE SmartControl sprawia, że panel sterujący jest nie tylko łatwy w czyszczeniu, ale również świetnie komponuje się z deszczownicami i słuchawkami prysznicowymi z naszych kolekcji, oferując Ci pełną swobodę podczas projektowania wymarzonego wnętrza.

 

Zobacz kolekcję

SmartControl

 

 

 

 

Nasi doradcy służą pomocą w wyborze najlepszych produktów, znajdź najbliższy salon i napisz do nas:

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Zainspiruj się już teraz: