Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Odkryj gamę produktów Ideal Standard

ideal standard kampania

Wyjątkowe wyposażenie łazienki od Ideal Standard

Łazienka to przestrzeń, której znaczenie w codziennym życiu stale rośnie. Może być miejscem gdzie można się zrelaksować, orzeźwić, pobawić, przejść metamorfozę a nawet wypić lampkę wina. Łazienka jako pomieszczenie, przeszła też pewną ewolucję, od prostego funkcjonalnego charakteru, do bardziej wymagającej przestrzeni życiowej.

 

strada II

Seria produktów Strada II

Miękkie geometryczne kształty Starda II, zgodne z obecnymi gustami i dopracowane w każdym szczególe, to efekt współpracy Ideal Standard z uznanym międzynarodowym zespołem projektowym. „Delikatny minimalizm”, który prezentuje Strada II, będzie obecny w trendach nadchodzących lat i z pewnością oprze się próbie czasu.

 

Zobacz wybrane produkty

strada II

 

 

 

adapto

Kolekcja mebli Adapto

ADAPTO zaprojektowano tak, aby pod względem dostępnej przestrzeni, każdy element znajdował się w odpowiednim miejscu modułowy typ mebli, szeroki wybór ich rodzajów i wymiarów, kolorystyka i faktura wykończeń, szereg akcesoriów, to wszystko pozwala idealnie i bez kompromisów aranżować przestrzeń łazienki.

 

Zobacz kolekcję

adapto

 

 

 

ipalyss

Kolorowe umywalki Ipalyss

 

Konwencja, która rzuca wyzwanie i na nowo definiuje lekkość formy umywalki. Ipalyss wykracza poza piękno dostarczane przez ultracienką ceramikę i kolor. W połączeniu z kolorowymi bateriami, meblami oraz akcesoriami, pozwala tworzyć zachwycające kompozycje, których wcześniej nie mogliśmy sobie nawet wyobrazić.

 

Zobacz kolekcję

ipalyss

 

 

 

 

tesi

Matowe umywalki Tesi

 

Kolekcja Ideal Standard Tesi to szeroki wybór produktów do wyposażenia łazienki. Jeśli cenisz sobie wyjątkowy styl oraz wygodę użytkowania i funkcjonalność - wybierz serię Tesi, z którą urządzisz całą łazienkę - od wyboru umywalki, przez uzupełniające strefę umywalkową meble, aż po szeroką gamę baterii. Współczesny styl tej serii oferuje inteligentne rozwiązania, dzięki którym łazienka jest nie tylko funkcjonalną przestrzenią, ale miejscem, w którym panuje przyjemna atmosfera.

 

Zobacz kolekcję

tesi

 

 

 

ultraflat

Kolorowe brodziki UltraFlat

 

Brodziki Ultraflat S są wykonane z materiału Ideal Solid®. Ten wytrzymały materiał jest konglomeratem marmuru połączonego żywicą, pokrytym dodatkowo bezbarwnym szkliwem, który nadaje powierzchni ostateczny wygląd, zbliżony to wyglądu naturalnego kamienia.

 

Zobacz kolekcję

ultraflat

 

 

 

synergy wetroom

Walk-in Synergy Wetroom

 

Synergy pozwoli Tobie stworzyć przestrzeń, o której zawsze marzyłeś. 

Dzięki swojemu stylowi i szklanym powierzchniom, Synergy harmonijnie otwiera powierzchnię pod prysznicem na całą przestrzeń łazienki.

 

Zobacz kolekcję

synergy wetroom

 

 

 

connect air

Wyjątkowa armatura Connect Air

 

Jest elegancka i praktyczna, stylowa i funkcjonalna, jej delikatnie zaokrąglone linie nadają przestrzeni wrażenie lekkości. Dzięki połączeniu w niej, szerokiego wachlarza rozwiązań i zastosowaniu komfortowej pod każdym względem technologii AquaBlade, uzyskujemy efekt w postaci bardzo komfortowej i przyjemnej łazienki. Jest to idealne połączenie dla tych, którzy cenią sobie piękno, komfort i indywidualny styl.

 

Zobacz kolekcję

connect air

 

 

 

edge

Armatura Edge

 

Dzięki smukłym i zdecydowanym kształtom, kolekcja baterii Egde idealnie integruje się z każdą wizją łazienki o czystych i wyraźnych liniach.

Dzięki zaawansowanej konstrukcji i wydajnej w działaniu głowicy, armatura EDGE działa niemal dwukrotnie dłużej niż typowa bateria łazienkowa.
 

 

Zobacz kolekcję

edge

 

 

 

 

Nasi doradcy służą pomocą w wyborze najlepszych produktów, znajdź najbliższy salon i napisz do nas:

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Zainspiruj się już teraz: