Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Odkryj gamę produktów Sanplast

sanplast kampania

Wyjątkowe wyposażenie łazienki od Sanplast

Poznaj bogaty wybór produktów marki Sanplast. W ofercie znajdziesz nowoczesne kabiny prysznicowe, będące ich uzupełnieniem brodziki oraz wygodne wanny akrylowe: wanny wolnostojące, funkcjonalne wanny z parawanem i wiele innych modeli wanien, które z łatwością dopasujesz do swojej łazienki.

 

sanplast wanny

Klasyczne rozwiązania w innowacyjnym stylu

Wanny prostokątne przestały kojarzyć nam się z przestarzałym stylem, nudą i brakiem estetyki. Różnorodność wanien prostokątnych naszej marki daje nam spektrum możliwości aranżacyjnych, a ich funkcjonalność i wygoda zadowolą każdego amatora łazienkowych przyjemności.  

 

Zobacz wybrane produkty

sanplast wanny

 

 

 

prestige iii

Kabiny z serii Prestige III

Klasyka zinterpretowana na nowo. Dla ludzi, którzy cenią sobie prostotę i czystą wizualnie formę kolekcja Essence będzie znakomitym wyborem. Emanuje duchem bezpretensjonalnego minimalizmu, a jej nowoczesny, zbalansowany design będzie pasował do każdej współczesnej łazienki, zostawiając pełną dowolność doboru reszty wyposażenia.

 

 

Zobacz kolekcję

prestige iii

 

 

 

 

sanplast czarne kabiny

Łazienkowy must have: czarne elementy w kabinach prysznicowych

 

Czarne kabiny to bezsprzeczne połączenie elegancji. Czarne elementy w łazience stanowią szykowną bazę do zaprojektowania całej przestrzeni, zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. To właśnie jedna z największych zalet kabin z czarnymi motywami. Zdecydowanie się na takie rozwiązanie sprawia, że cała łazienka nabiera niepowtarzalnego charakteru.

 

Zobacz kolekcję

sanplast czarne kabiny

 

 

 

 

Nasi doradcy służą pomocą w wyborze najlepszych produktów, znajdź najbliższy salon i napisz do nas:

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Zainspiruj się już teraz: