GRZEJNIKI PIONOWE

GRZEJNIKI PIONOWE

Grzejniki pionowe to najczęściej wybierane modele grzejników w aranżacjach współczesnych łazienek. Grzejniki drabinkowe umożliwiają wygodne suszenie mokrych ręczników, ale często też pełnią funkcję dekoracyjną. Nietypowy i designerski grzejnik łazienkowy może być efektownym elementem każdej stylizacji.

GRZEJNIKI POZIOME

GRZEJNIKI POZIOME

Grzejniki poziome mogą idealnie zagospodarować przestrzeń pod oknem, jednak z drugiej strony nowoczesne i niezwykle dekoracyjne modele świetnie będą się prezentować w bardziej widocznym miejscu. Duże znaczenie ma w tym przypadku przestrzeń, jaką dysponujemy.

grzałki elektryczne do grzejników

GRZAŁKI ELEKTRYCZNE

Grzałki elektryczne do grzejników to proste i bardzo funkcjonalne urządzenia, dzięki którym możesz nastawić odpowiedni poziom temperatury grzejnika nawet wtedy, kiedy nie działa centralne ogrzewanie. Wśród wielu różnych modeli znajdziemy grzałki elektroniczne i sterowane dotykowo, których obsługa jest wyjątkowo prosta i wygodna.

GŁOWICE TERMOSTATYCZNE

GŁOWICE TERMOSTATYCZNE

Głowice termostatyczne powinny być zamontowane w każdym domu. Sterują one wydajnością grzejników i warto je zamontować nawet przy starych instalacjach, chociaż obecnie, z uwagi na coraz częstsze zastosowanie ogrzewania podłogowego, montuje się je najczęściej przy grzejnikach łazienkowych.