Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Alpina Wood

Zawsze marzyłeś o drewnianej podłodze na całej powierzchni domu? Musisz pamiętać o tym, że ten materiał nie w każdym wnętrzu sprawdzi się tak samo dobrze. W związku z tym, że drewno jest wrażliwe na wilgoć, nie poleca się układać go w łazience czy kuchni. W intensywnie użytkowanym korytarzu czy salonie również może szybko stracić swój idealny wygląd. Rozwiązaniem idealnym dla osób, które chciałyby stworzyć w swoim domu namiastkę drewnianej podłogi, będzie wybór płytek z kolekcji Alpina Wood. Płytki zarówno swoim wykończeniem, jak i dostępnym rozmiarem przypominają oryginalne deski drewniane. Będą jednak dużo bardziej wytrzymałe oraz łatwe w utrzymaniu czystości. W kolekcji Alpina Wood znajdziesz kilka dostępnych kolorów z indywidualnie zaprojektowanym usłojeniem. Sprawdź, która płytka nada Twojemu wnętrzu indywidualny wyraz.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Caesar Life
Gres Life
DREWNO
Caesar
Gres Rei
Gres Rei
DREWNO
Lis ceramika
Gres Podres
Gres Podres
DREWNO
Lis ceramika

Poznaj inne style:

Gres Tokio
Gres Tokio
KAMIEŃ
Lis ceramika
Gres Diamante
Gres Diamante
MONOKOLOR
Lis ceramika
Gres Amalfi
Gres Amalfi
BETON
Lis ceramika

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.