Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Płytka ścienna Mono

Stajesz przed wyzwaniem wykończenia kuchni lub łazienki? Wybierz ponadczasowe płytki ścienne Mono, które utrzymane są w białym kolorze i mają połyskujące wykończenie. Dzięki nim stworzysz w pełni eleganckie, jednolite okładziny, wprost stworzone do eleganckich wnętrz. Jeśli jednak takie rozwiązanie uważasz za nudne, kafelki Mono możesz wykorzystać na wiele sposobów. Wyłóż nimi tylko jedną lub dwie ściany, a pozostałe uzupełnij płytkami w intensywniejszych kolorach. Mieszaj glazurę Mono z innymi rodzajami, by tworzyć jedyne w swoim rodzaju mozaiki i dekory. W końcu zestaw je z czarną ceramiką, aby uzyskany tym sposobem kontrast ożywił Twoje otoczenie, nie odbierając mu jednak wytworności i elegancji. Płytki Mono o wymiarach 30 x 60 cm są stosunkowo duże, co ułatwia ich kładzenie. Przeznaczone są do stosowania wewnątrz budynków.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Płytka ściennna The Wall
The Wall
MONOKOLOR
Terragres
Płytki ścienne Blanco
Blanco
MONOKOLOR
Evo Ceramika
Płytki ścienne Tesuki
Tesuki
MONOKOLOR
Evo Ceramika

Poznaj inne style:

Gres Step In
Gres Step In
BETON
Caesar
Gres Slab
Gres Slab
BETON
Caesar
Gres Anima Select
Gres Anima Select
KAMIEŃ
Caesar

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.