Trinnity
TRUFCLEAR20

Filtr do wody Clear

Woda z kranu jest zdatna do picia. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że dajesz swojej rodzinie doskonale oczyszczoną wodę z rdzy piasku, opiłek lub innych elementów stałych, w swojej domowej instalacji wykorzystaj prezentowany filtr do wody Clear. Produkt cechuje się prostym montażem, z którym poradzisz sobie samodzielnie. Łatwa jest również wymiana wkładu filtracyjnego, a konserwacja i naprawa filtra Clear nie wymaga demontowania go z instalacji. Dzięki temu produktowi zyskasz stały dostęp do przefiltrowanej wody - nie musisz czekać, aż ta przesączy się przez specjalne dzbanki. Obudowa filtra Clear jest przezroczysta, dzięki czemu w każdej chwili możesz sprawdzić poziom zanieczyszczenia wkładu i łatwo przekonać się, czy wymaga on już wymiany. Produkt warto zainstalować w kuchni, gdzie najczęściej sięga się po wodę do picia.

Możesz być także zainteresowany:

Woda wodociągowa Woda wodociągowa
Woda wodociągowa Woda wodociągowa
Woda wodociągowa Woda wodociągowa

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.