Chcesz zobaczyć możliwości Twojej nowej łazienki?
Przygotujemy dla Ciebie jej wizualizację !

Poznaj szczegóły

Płytka ścienna Metrotiles plane white 10x20 cm

Przygotowujesz się do zaaranżowania łazienki lub kuchni i zdecydowanie najbardziej podobają Ci się płytki w monokolorze? W kolekcji Metrotiles znajdziesz glazurę o wymiarach 20 x 10 cm, którą pięknie wykończysz np. strefę nieopodal umywalki, tuż przy zlewozmywaku, ale także pod prysznicem. Monokolor zastosowany w kilku odsłonach zaakcentuje przewodnią stylistykę dobranego wyposażenia, ale również nie zaburzy harmonijnej koncepcji. W kolekcji płytek Metrotiles znajdziesz produkty w różnych kolorach, co oznacza, że nie musisz ograniczać swojej pomysłowości. Urządzane wnętrze może być zarówno jasne i przestronne, jak i nieco subtelnie podkreślone głęboką czernią lub kolorem zielonym. Wybierz takie płytki, które nadadzą wnętrzu Twój oryginalny charakter.

Cena katalogowa:

83.00 zł

*Cena uzależniona od kursu EUR/PLN. Wskazana cena została podana przy przyjęciu kursu 1 EUR = 4,85 PLN. Ostateczna cena zostanie skalkulowana według kursu EUR/PLN podawanego na podstawie notowań Narodowego Banku Polskiego w dniu transakcji.

Zobacz inne warianty
Stelaż do WC slim 3w1 z przyciskiem Now czarny mat

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.

Zobacz wszystkie

produkty w kategorii

Zobacz