Chcesz zobaczyć możliwości Twojej nowej łazienki?
Przygotujemy dla Ciebie jej wizualizację !

Poznaj szczegóły

Gres Res Art pottery 60x120x0,65 cm

Zabaw się kolorem podczas urządzania wnętrz! Sięgnij po zróżnicowaną kolekcję płytek Res Art i twórz okładziny ścienne i podłogowe, które najlepiej oddadzą Twoją wizję idealnej łazienki, salonu czy kuchni. Wśród dostępnych kafelków znajdziesz modele w odcieniach ciepłego różu, łagodnego błękitu oraz oliwkowej zieleni. Nie mogło zabraknąć również płytek w całej plejadzie szarości - od bardzo jasnych, po niemal czarne. Taka paleta wystarczy, aby stworzyć oryginalne przestrzenie w Twoim stylu. Zestaw ze sobą róż i błękit lub połącz różne odcienie szarości, a Twoje aranżacje będą nowoczesne i niepowtarzalne zarazem. Zadanie ułatwi Ci także różnorodność rozmiarów, w jakich dostępne są kafelki, oraz możliwość dobrania do każdej wersji kolorystycznej płytek niesamowitych dekorów dodających wnętrzom „tego czegoś".

Cena katalogowa:

321.00 zł

*Cena uzależniona od kursu EUR/PLN. Wskazana cena została podana przy przyjęciu kursu 1 EUR = 4,85 PLN. Ostateczna cena zostanie skalkulowana według kursu EUR/PLN podawanego na podstawie notowań Narodowego Banku Polskiego w dniu transakcji.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.

Zobacz wszystkie

produkty w kategorii

Zobacz