Chcesz zobaczyć możliwości Twojej nowej łazienki?
Przygotujemy dla Ciebie jej wizualizację !

Poznaj szczegóły

Gres Cielo e Terra bianco 59,8x59,8 cm mat rektyfikowana

Podczas aranżowania mieszkania chcesz odejść od klasycznych, naturalnych wzorów na ścianach i podłogach i zastąpić je czymś żywszym i weselszym? W takim razie z pewnością spodoba Ci się kolekcja płytek Cielo e Terra, w której znajdziesz kafelki w wielu pastelowych kolorach. Błękity, róże, beże, fiolety i inne barwy możesz ze sobą dowolnie łączyć, tworząc geometryczne kompozycje ścienne lub wykorzystywać je w prostszy sposób - kreując jednokolorowe okładziny o wyrazistym charakterze. Płytki Cielo e Terra dostępne są w dwóch rozmiarach do wyboru. Mniejsze, kwadratowe, mają wymiary 59,8 x 59,8 cm, te większe zaś, prostokątne, 119,8 x 59,8 cm. Zestawianie ich ze sobą nie sprawi Ci zatem najmniejszych trudności, a wzory, jakie uzyskasz, będą jedynymi w swoim rodzaju. Dodaj swoim domowym wnętrzom kolorytu i ciesz się niebanalnym, a zarazem optymistycznym wystrojem mieszkania.

Cena Elements:

158.00 zł

*Cena uzależniona od kursu EUR/PLN. Wskazana cena została podana przy przyjęciu kursu 1 EUR = 4,85 PLN. Ostateczna cena zostanie skalkulowana według kursu EUR/PLN podawanego na podstawie notowań Narodowego Banku Polskiego w dniu transakcji.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.

Zobacz wszystkie

produkty w kategorii

Zobacz