KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

współpraca

Jesteś Architektem lub Projektantem Wnętrz?

Projektowanie łazienek to nie tylko Twój zawód, ale i pasja? W ELEMENTS doceniamy profesjonalistów. Wiemy jak ważna jest wysoka jakość w aranżacji a perfekcyjny efekt końcowy ma dla nas szczególne znaczenie. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta. Dlatego, tak ważne jest dla nas Twoje wsparcie. Razem poprowadzimy naszego klienta drogą do nowej łazienki "szytej na miarę" jego potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy z ELEMENTS!

 

 

Skontaktuj się z nami

 

 

Strefa architekta

Dlaczego z nami warto?

Strefa Porad Architekta – to miejsce przeznaczone specjalnie dla Ciebie, gdzie w przyjaznej, pełnej inspiracji atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy możesz spotkać się z klientem i omówić Wasz projekt.

 

Wsparcie – Współpracując z ELEMENTS zyskujesz komfort i bezpieczeństwo. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży to gwarancja profesjonalnego wsparcia w doborze odpowiednich produktów.

 

Szkolenia i wyjazdy – Dla współpracujących z nami Architektów i Projektantów wnętrz oferujemy profesjonalne szkolenia, prezentacje nowości na rynku i spotkania z czołowymi producentami z branży. Organizujemy również wydarzenia branżowe i wyjazdy (w tym również do fabryk dostawców).

 

Inspirujące ekspozycje – Ekspozycje w salonie przygotowaliśmy ze szczególną dbałością o szczegóły, wybierając specjalnie wyselekcjonowane artykuły czołowych polskich i europejskich marek. Możesz zapoznać klienta z aranżacjami, zaprezentować produkty "na żywo", to z pewnością pomoże Ci wprowadzić go w atmosferę projektu jego nowej łazienki.

 

 

Zobacz z jakimi markami współpracujemy