Wykańczając łazienkę, należy dokładnie przemyśleć każdą decyzję – większość elementów wyposażenia montuje się bowiem na stałe. Jednym z takich przedmiotów jest miska WC, dlatego wybór odpowiedniego modelu i sposobu jego instalacji jest bardzo ważny. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po model Geberit ONE.


Innowacyjny system montażu miski WC Geberit ONE


Czym może skutkować zamontowanie miski WC w niewłaściwym miejscu – np. nieco za nisko lub za wysoko? Jeśli toaleta nie spełnia oczekiwań domowników, wówczas może okazać się, że niezbędne jest kucie ścian, zniszczenie starannie zaplanowanego wystroju pomieszczenia i wykonanie poprawek. Twórcy miski WC Geberit ONE postarali się choć w minimalnym stopniu ograniczyć ryzyko podobnych działań, tworząc elementy montażowe, które dają Ci możliwość dokonania korekty zawieszenia wysokości miski nawet na długi czas po jej zainstalowaniu.

 

Regulacja wysokości toalety

 

Podobnie jak we wszystkich innych systemach toalet podwieszanych, ceramiczną miskę w tym przypadku wiesza się na specjalnym stelażu podtynkowym. Jednak tutaj, przed instalacją, możesz dowolnie wyregulować wysokość otworów montażowych, a równocześnie wraz z nimi także otworu odpływowego – przesuwanie obu tych elementów następuje równolegle, więc nie musisz się martwić, że miska nagle przestanie pasować do któregoś z nich.


Komfort dla domowników w każdym wieku z Geberit ONE


Przesuwanie miski toaletowej w górę i w dół może okazać się przydatne w wielu życiowych sytuacjach. Zazwyczaj, dla wygody domowników, miskę WC montuje się dość nisko. Jednak w przypadku osób starszych, które borykają się z pewnymi ograniczeniami ruchowymi, wyższa toaleta jest gwarancją łatwiejszego podnoszenia się z pozycji siedzącej.

 

nowoczesna łazienka

 

W związku z tym miska WC Geberit ONE okaże się doskonałym rozwiązaniem w dosłownie każdym gospodarstwie domowym – pomyśl o przyszłości swojej i swoich bliskich i zostaw sobie furtkę, która w każdej chwili pozwoli Ci przekształcić pomieszczenie w łazienkę bez barier. Dzięki temu w razie potrzeby nie będziesz musieć planować skomplikowanych remontów w niespodziewanych sytuacjach.


Pozostałe zalety toalet Geberit ONE


Miska WC Geberit ONE zachwyca i wpisuje się w konwencję pragmatycznego myślenia o łazience. Jednak ma również inne zalety, o których należy powiedzieć:

  • Niesamowity design – twórcom prezentowanej miski WC przyświecał bezkompromisowy minimalizm. Już sam sposób montażu tego produktu sprawia, że prezentuje się on bardzo prosto. Idealnie gładka, wisząca nad posadzką miska utrzymana w perfekcyjnej bieli pięknie komponuje się z przestrzeniami eleganckimi, a jej wnętrze jednoznacznie wskazuje na inspirację nowoczesnością i niezbadanymi jeszcze ścieżkami designu. Asymetryczna, wirowa konstrukcja ścian zwraca uwagę, ale ma także zastosowanie praktyczne.

 

nowoczesny design miski WC

 

  • Wyjątkowe spłukiwanie – wspomniane już lejowe ukształtowanie wnętrza misy stanowi jeden z elementów technologii spłukiwania TurboFlush. Drugim jest otwór, z którego wydobywa się woda. Umiejscowiony został jednak nie w centralnej części miski, jak w większości toalet, ale z boku. Dzięki temu woda precyzyjnie przemierza wytyczoną ścieżkę po wirze, zapewniając bardzo dokładne i, co ciekawe, efektowne czyszczenie miski WC.
  • Brak kołnierza spłukującego – zastosowanie technologii TurboFlush pozwoliło także na zrezygnowanie ze standardowego kołnierza spłukującego. Wnętrze miski jest zatem gładkie i brakuje w nim zakamarków, w których mogłyby się gromadzić zabrudzenia, wirusy, bakterie i inne niechciane drobnoustroje. Taka konstrukcja ułatwia zatem utrzymanie toalety w doskonałej higienie i czystości.

Warto wiedzieć, że Geberit ONE to nie tylko miski wiszące. W kolekcji znajdziesz również inne rozwiązania łazienkowe, które warto rozważyć podczas kreowania nowoczesnych wnętrz sanitarnych. Wszystkie produkty z serii łączy jedno – innowacyjne podejście do kwestii użytkowania łazienek. Poznaj kolekcję Geberit ONE, by nie ominęły Cię żadne nowości wpływające na komfort codziennego życia.