Nowoczesne toalety myjące to urządzenia, które łączą w sobie funkcje miski WC i bidetu. Dodatkowo wyposażone są w szereg funkcjonalnych rozwiązań zapewniających codzienną higienę i komfort. Taka właśnie jest SensoWash® D-Neo marki Duravit  - nowoczesna, kompaktowa pod względem kształtu i – co istotne – w przystępnej cenie.  SensoWash® D-Neo doskonale pasuje do wszystkich serii projektowych Duravit, ale dzięki prostemu designowi, świetnie skomponuje się z każdym projektem łazienki. Teraz, nawet przy umiarkowanym budżecie, można urzeczywistnić marzenie o własnej, designerskiej łazience z toaletą myjącą.

sensowash d-neo

Dlaczego wybrać Duravit SensoWash® ?

Jest to toaleta, która myje delikatnie i wygodnie. Temperaturę wody i intensywność strumienia można regulować indywidualnie. Dysza myjąca jest automatycznie czyszczona przed i po każdym użyciu. Opcja mycia damskiego w SensoWash® D-Neo idealnie odpowiada potrzebom kobiet. Również tutaj dysza myjąca jest czyszczona automatycznie przed i po każdym użyciu.

Toaleta posiada także zintegrowane ogrzewanie siedziska. Można je włączać i wyłączać według uznania lub automatycznie o określonych porach, aby oszczędzać energię. Ponadto temperaturę deski sedesowej można indywidualnie kontrolować. 

Dodatkowo SensoWash® D-Neo ma podświetlane wnętrze miski - dzięki czemu można z niej wygodnie korzystać w ciemności - oraz wolnoopadającą deskę, która przy delikatnym dotknięciu zamyka się delikatnie i cicho.

D-neo podświetlenie

Ważne cechy tej toalety to także:

- funkcja odkamieniania 

- obsługa za pomocą pilota

- łatwe czyszczenie dzięki konstrukcji bez rantów

- antybakteryjne szkliwo ceramiczne HygieneGlaze które skutecznie hamuje rozwój bakterii

Toaleta myjąca to szczególnie funkcjonalne i higieniczne rozwiązanie do każdej łazienki, które nie musi być wyjątkowo drogie – teraz w salonach Elemmets SensoWash® D-Neo dostępna jest w cenie 7 334 zł!

Sprawdź w Twoim salonie Elements ->

 

Materiały i zdjęcia: DURAVIT

Polecane produkty