logo novellini
Ta ekskluzywna kolekcja to prawdziwa perełka. Wykonana została z Novotechu, materiału o wysokim udziale naturalnych wypełniaczy mineralnych i żywic o wysokiej czystości. Linia oferuje 2 modele wanny o miękkich kształtach. Są szczególnie solidne i posiadają niezwykle jedwabistą w dotyku powierzchnię. Novotech to prawdziwa przyjemność dla oczu i zmysłów!
wanna


System Natural Air, który można dodać do wybranej wanny z kolekcji Novotech oferuje masaż mikrobąbelkami powietrza o działaniu regenerującym i relaksującym. Wewnętrzne kształty wanien zostały zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikom optymalne zanurzenie i świetne samopoczucie podczas odprężającej kąpieli.

Aby stworzyć intymną atmosferę, wanny mogą opcjonalnie zostać wyposażone w oświetlenie LED.
 

wanna


NOVOTECH Dzięki swoim niezwykłym właściwościom pozwala nam tworzyć organiczne i kręte kształty w dynamicznym i zmysłowym stylu. Solidność materiału Novotech zapewnia wannom wolnostojącym z tej linii maksymalną stabilność. Wnętrze wanien wykończone jest w matowej bieli. Wygląd zewnętrzny można spersonalizować w 18 kolorach, aby pasowały do najbardziej wyrafinowanych smaków. Do Ciebie należy wybór między ciepłymi i otulającymi lub mocnymi i zdecydowanymi tonami.
 

wannaKolekcja NOVOTECH dostępna jest w salonach Elements w całym kraju.

Więcej informacji o kolekcji Novotech.