Roca Inspira – kolekcja łazienkowa elegancka, higieniczna i wytrzymała. Seria, która zbiera bardzo dobre opinie konsumentów i projektantów. Co ją wyróżnia spośród innych?

Czy zdarzyło Wam się kiedyś pomyśleć: Oczekuję od mojej łazienki czegoś więcej! Nie wystarcza mi już wnętrze urządzone ładnie i funkcjonalnie. Chcę cieszyć się łazienką, w której zastosowane technologie oraz innowacyjne materiały podążają za moimi potrzebami.

Inspira5_TF_Web_Big

Chcę łazienki luksusowej, z wyposażeniem o lekkiej nutce elegancji…
Jeśli choć raz pomyślałeś w ten sposób to prawdopodobnie mamy coś dla Ciebie. Niebanalną, oryginalną i z pewnością najbardziej nowoczesną kolekcję Roca Inspira w skład której, wchodzą 3 linie projektowe: Round (okrągłe), Soft (zaoblone kształty) oraz Square (kwadratowe). 3 kolekcje, nieskończenie wiele wariacji łazienkowych. Czy skusisz się na to, by dowiedzieć się o nich nieco więcej?

Deski sedesowe i pokrywy bidetowe Roca Inspira – czystość i wytrzymałość

Zarówno deski sedesowe, jak i pokrywy bidetowe marki Roca są produkowane w technologii SUPRALIT. Co to oznacza? Struktura powłok jest zdecydowanie mniej porowata, nie osadzają się na niej bakterie, a czyszczenie jest niezwykle proste. Unikalne materiały wykonania sprawiają, że deski i pokrywy są również wysoce odporne na działanie środków czystości i promieniowania UV. Elementy są wytrzymałe, nie odbarwiają się, a dzięki temu, że materiał jest elastyczny to warstwa tworzywa ma różną grubość – tak wyprofilowane elementy nie posiadają zagłębień. Prawda, że brzmi wyjątkowo?

007_00530_00_TF_Web_Big
W ten sposób korzystanie z miski WC czy też bidetu jest naprawdę higieniczne, a użytkowanie jest wygodne. Zobacz sam co o deskach i pokrywach mówi sam producent!

Umywalki, jakich nie było nigdy dotąd!

Producent określa swoje umywalki jako udoskonalony design i udoskonalone właściwości, i trudno się z nim w tej kwestii nie zgodzić. Umywalki Roca Inspira wytworzone w technologii FINECERAMIC to wyjątkowe elementy wyposażenia łazienki. Na pierwszy rzut oka widać, że ścianki są tutaj niebywale cienkie, jakby delikatne, a jednak… wytrzymałość umywalek Roca jest znacznie wyższa niż standardowych produktów.

Lekka linia to także i dużo niższa waga – umywalki wytworzone w technologii FINECERAMIC są lżejsze od standardowych nawet o 40%. Umywalki okrągłe, owalne o nieco zaokrąglonych kształtach charakteryzuje także wysoka odporność na ścieranie. Nie posiadają niepotrzebnych zakamarków, a wyjątkowa precyzja wykonania sprawia, że czyści się je szybko, przecierając tylko delikatnie materiał.
Umywalki Roca Inspira postawione na szafkach wyglądają lekko i bardzo delikatnie, jakby ważyły tyle co piórko. W nowoczesnym wnętrzu będą inspirowały do kolejnych pozytywnych zmian łazienkowych. A poza tym, z pewnością upiększą wnętrze swoją niebywale lekkim designem.

Formuła bezkołnierzowa – nowy wymiar higieny

Miski WC Roca Inspira wytworzone w technologii RIMLESS to nowa, bezkołnierzowa formuła. Woda, która wydostaje się ze spłuczki wypływa równomiernie dookoła misy, i nie dostaje się pod kołnierz – ponieważ go nie ma. Brak tego typu zakamarków to wyjątkowa czystość misy. Utrzymanie jej w czystości jest naprawdę łatwe.

Jak można podsumować kolekcję Roca Inspira? Jako materiały nowoczesne, higieniczne, wytrzymałe i luksusowe. To nowe spojrzenie na wygodę i atrakcyjność wyposażenia łazienki. Czy pozwolisz sobie spełniać marzenia z Roca?

Inspira4_TF_Web_Big

Polecane produkty