Przez dziesiątki lat podczas aranżowania łazienek ogromną rolę odgrywała sztuka kompromisu. Ograniczenia związane z małą ilością miejsca lub nietypowym ukształtowaniem pomieszczenia wymuszały stosowanie rozwiązań, które nie zawsze były tymi wymarzonymi. Teraz wszystko się zmienia – z kabinami na wymiar od New Trendy możesz liczyć na więcej!


Kabiny na wymiar New Trendy – pasują do każdej łazienki


Urządzanie łazienki, nawet tej najmniejszej, może być przyjemne! Wszystko dzięki innowacyjnym rozwiązaniom przedstawianych przez producenta kabin prysznicowych New Trendy. Dzięki nim możesz zapomnieć o mozolnym poszukiwaniu kabiny natryskowej, która idealnie wpasuje się we wnękę lub wybieraniu takiej, która nie wykorzysta w pełni dostępnego w pomieszczeniu miejsca.

 

wyjątkowe kabiny na wymiar

 

New Trendy wychodzi naprzeciw oczekiwań nowoczesnego klienta – takiego, który na równi stawia ergonomię wnętrza, własny komfort, funkcjonalność łazienki, ale też jej wyjątkowy wystrój. To zupełnie nowe podejście do kwestii wyposażania pomieszczeń sanitarnych – zapomnij więc o ciasnych, niewygodnych i nieprzystosowanych kabinach prysznicowych i poczuj się po prostu dobrze podczas codziennych kąpieli.


Wyjątkowe możliwości kabin New Trendy


Jakie możliwości daje zatem kolekcja kabin prysznicowych New Trendy i z czego warto skorzystać?

 

 • Kabiny prysznicowe New Trendy znajdą zastosowanie we wnękach i w miejscach, gdzie liczą się nawet ułamki centymetrów. Dzięki nim zadbasz o swoją łazienkę w najmniejszych szczegółach.
 • Łazienka na poddaszu? To nie problem – kabinę prysznicową New Trendy możesz umieścić nawet pod skosem!

 

projekt kabiny pod skosem

 

 • Najlepsza kabina natryskowa do małej łazienki to taka, która skutecznie chroni przed zalaniem posadzki dookoła, a po kąpieli pozwala na złożenie ścianek tak, by zajmowały jak najmniej miejsca.

 

kabina ze składanymi ściankami

 

 • Kabiny prysznicowe New Trendy nie znają ograniczeń! Nawet w najbardziej nietypowej sytuacji producent znajdzie dla Ciebie idealne rozwiązanie na miarę potrzeb. Już nie musisz się martwić wystającymi elementami ściennymi w swojej łazience.

 

Nowoczesna kabina na wymiar

 

 • Dobranie kabiny prysznicowej bywa szczególnie problematyczne w łazienkach na poddaszu. Czasami idealne miejsce jest eliminowane z błahych powodów – brak możliwości skomponowania kabiny z belką podtrzymującą sufit lub umiejscowienie jej we wnęce, której ściany mają różną głębokość, albo jedna ze ścian jest całkowicie skośna. New Trendy znajduje odpowiedź na wszystkie problemy – przedstaw swój, by poznać najlepszy sposób na zaaranżowanie łazienki.

 

kabina prysznicowa wkomponowana w belkę
 • Pamiętaj jednak, że New Trendy to nie tylko kabiny prysznicowe do nietypowych wnętrz. Sprawdzają się także w obszernych pomieszczeniach, gdzie zależy Ci na stworzeniu komfortowego salonu kąpielowego z prysznicem i wanną. Nawet jeśli zechcesz połączyć ze sobą oba rozwiązania, z New Trendy zrobisz to w taki sposób, na jaki liczyłeś!
parawan z wanną

Dobierz szkło i okucia do swojej kabiny prysznicowej


Nieograniczona możliwość projektowania kształtu kabin prysznicowych z pewnością obudzi w Tobie nowe pokłady kreatywności, którą dodatkowo warto podkręcić szerokim wyborem wzorów szkła i kolorów okuć. Jakie warianty szkła na ścianki i drzwi kabiny masz do wyboru?

 • ultra clear,
 • satyna,
 • pixarena,
 • grafit, 
 • czarne.

Z kolei w zakresie okuć i profili kabin prysznicowych New Trendy dostępne są następujące kolory:

 • chrom,
 • czarny mat,
 • złoty połysk,
 • złoty mat,
 • biały mat.

 

nowoczesna łazienka

 

Tak szeroki wybór dostępnych opcji otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości aranżowania przestrzeni łazienkowych. Możesz kreować zarówno maksymalnie nowoczesne, loftowe wnętrza z czarnymi detalami, stawiać na elegancką klasykę z ponadczasową bielą, jak i wybrać wystrój w stylu glamour, wykańczając otoczenie złotymi akcentami.


Wykańczanie łazienki, nawet tej najmniejszej, nie musi się już kojarzyć z nieprzyjemnym obowiązkiem, wybieraniem kompromisowych rozwiązań oraz nadwyrężaniem wyobraźni w celu osiągnięcia pożądanego efektu. Dzięki kolekcji kabin prysznicowych na wymiar New Trendy łazienka efektowna, funkcjonalna i wygodna w użytku zarazem jest w Twoim zasięgu.

Polecane produkty