Wyzwania i najnowsze, zmieniające się trendy w aranżacji łazienek, nakładają na projektantów wnętrz coraz więcej trudności aranżacyjnych. Z jednej strony trzeba dopasować się do oczekiwań klienta, z drugiej do wymagań, jakie niesie za sobą wykończenie łazienki. O ile jednak ważny wydaje się wybór płytek łazienkowych, o tyle konieczny jest również dobór dodatków. W tym zakresie lustro jest jednym z najważniejszych elementów łazienkowych.

Lustro łazienkowe wbrew pozorom nie służy tylko do przeglądania się w nim i poprawiania urody, nie jest także zwykłą dekoracją. Idealnie dobrane sprawi, że nawet niewielkie pomieszczenie możemy optycznie powiększyć. W naszej ofercie jest kilka luster, które urzekają i praktycznie uzupełniają łazienkowe wnętrze. Przeczytaj dalszą część artykułu, by dowiedzieć się o nich więcej.

Lustro z oświetleniem – dla kogo?

To świetna opcja, jeśli podczas doboru szafek łazienkowych nie planowałeś wieszać dodatkowych lamp czy kinkietów. Lustro z oświetleniem KOŁO model Traffic Life doskonale wpasuje się w nowoczesną i perfekcyjnie zaprojektowaną przestrzeń. Ma kształt prostokąta o wymiarach 90 cm x 65 cm x 3,5 cm, taka wielkość lustra jest wprost idealna, by uprzyjemnić sobie codzienne przeglądanie. Tafla pozbawiona jest ciężkiej ramy, a ogólny wygląd nadaje wnętrzu lekkości i elegancji, natomiast oświetlenie Led sprawi, że makijaż, nawet bardzo dokładny to sama przyjemność.

Lustro z podświetleniem – co to oznacza?

Warto przez dłuższą chwilę zatrzymać się przy modelu lustra z podświetleniem Xeno 2 Geberit. Lustro zostało zaprojektowane w kształcie prostokąta o wymiarach 90 cm x 71 cm x 5,5 cm, wygląda niesamowicie elegancko, a prostota w której utrzymano ten model, pasuje do każdej nowoczesnej łazienki. Jest to również bardzo modne lustro bez ramy, gdyż producent dostosował się do obecnie panujących trendów. Czy słyszałeś o powłoce Anti-Fog? Jeśli nie, to zatrzymaj się przy tym modelu przez dłuższą chwilę. Otóż powłoka, którą pokryte jest lustro sprawia, że nawet podczas gorącej kąpieli, czy prysznica Twoje lustro nie zaparuje. Prawda, że to bardzo wygodne rozwiązanie? Zwłaszcza dla osób, które nie przepadają za myciem szklanych powierzchni.

KERAMAG_DESIGN XENO2 _XEON2L090_LUSTRO-Z-PODSWIETLENIEM-XENO2-90x70x5-5 _1 (1)

Lustro okrągłe – odrobina [nie]standardu

Wbrew pozorom to prostokątne lustra są częściej spotykane w łazienkach. Tymczasem, owalne lustra są bardzo efektowne, zwłaszcza lustro Laufen z serii Kartell. Jest to okrągłe lustro w bardzo stylowej, szerokiej ramie i kolorze srebrnym, posiada karbowaną strukturę. Codzienny makijaż przy tak wykonanym modelu to sama przyjemność. Jeśli jesteś zwolennikiem stylu glamour ten stylistyka prezentowanego lustra perfekcyjnie wpasuje się w twoje wnętrze łazienki.

LAUFEN_KARTELL_KARTELL780086_LUSTRO-KARTELL-FI-780MM-SREBRNY_1 (1)

Lustro kwadratowe – jakie propozycje na Ciebie czekają?

Piękne lustro w kwadratowym kształcie oferuje producent Duravit wraz z oświetleniem L-Cube. Biała i nie za szeroka rama wygląda bardzo estetycznie i minimalistycznie. Ten model dobrze się sprawdzi zarówno na jasnych, jak i ciemnych płytkach. Na ciemnych będzie kontrastował, ale nie będzie to wyglądało wulgarnie, natomiast na jasnych świetnie zleje się z tłem.

DURAVIT_LCUBE_LCUBE7381_LUSTRO-L-CUBE-Z-OSWIETLENIEM-800x67-MM_1

Lustro to ważny element wyposażenia łazienki. Nie śpiesz się więc z jego kupnem, udaj się do odpowiedniego salonu i przejrzyj dokładnie oferty, by uniknąć złego wyboru. U nas znajdziesz lustra nowoczesne, w różnej stylistyce, wielkościach i o dodatkowym oświetleniu. Skorzystaj z tych udogodnień, by w swojej łazience poczuć się naprawdę wygodnie.

Polecane produkty