Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej łazienki jest lustro zawieszone nad umywalką. Zamiast jednak decydować się na standardową taflę zwierciadła, sięgnij po innowacyjne rozwiązania oferowane przez polską markę Kraft – poznaj lustra z oświetleniem wyprodukowane na wyłączność dla salonów Elements.


Lustra Kraft – elegancja i funkcjonalność


Polska marka Kraft produkuje lustra najwyższej jakości – wykonywane są ręcznie od podstaw i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Szczególną uwagę przywiązuje się także do designu. Ten ma być minimalistyczny, ale jednocześnie zachwycający. Ten efekt udaje się uzyskać dzięki sięganiu po proste kształty połączone z wyjątkowym pięknem oświetlenia LED.

 

nowoczesne lustro łazienkowe

 

W każdym z luster, stworzonym na wyłączność dla salonów Elements, tj. Sun, Eclipse oraz Sky, zastosowano diody LED, które mają podwójne zadanie. 
Przede wszystkim mają oświetlać twarz naturalnym światłem, dzięki czemu wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych staje się łatwiejsze. W takich warunkach o wiele precyzyjniej nałożysz perfekcyjny makijaż lub zmyjesz go wieczorem czy też dokładniej usuniesz zarost z twarzy.
Światło w lustrach potraktowane zostało także jako dekoracja, o czym świadczy forma diod. Okalają one całe tafle zwierciadeł, eksponując ich prostotę i elegancję. Zawieszone na ścianie lustro staje się więc centralną ozdobą strefy umywalkowej.
Nie bez znaczenia jest również oszczędne działanie oświetlenia LED. Technologia ta zapewnia doskonałą żywotność samych żarówek, ale i niskie zużycie energii elektrycznej w czasie pracy. Masz więc pewność, że używanie światła w lustrze nie obciąży Twojego domowego budżetu, jak również nie będzie szkodliwe dla środowiska naturalnego.


Designerska łazienka z lustrem Eclipse


Nie sposób nie zauważyć konotacji pomiędzy nazwą tego modelu lustra a jego wyglądem. Eclipse, czyli z angielskiego „zaćmienie”, można dostrzec po włączeniu oświetlenia zwierciadła. Okala ono całą, okrągłą taflę lustra, dzięki czemu można mieć wrażenie łuny wyzierającej niejako spod jej powierzchni – zupełnie jak w przypadku obserwowania zaćmienia słońca, kiedy to księżyc przysłania słoneczne światło, pozostawiając dookoła jedynie łagodną poświatę.

 

lustro łazienkowe z oświetleniem

 

Taki design wyposażenia łazienkowego sprawia, że staje się ono już nie tylko przedmiotem mającym pełnić określoną funkcję, ale jednym z elementów budujących klimat i wyjątkowy charakter otoczenia.


Prostokątne lustro z oświetleniem – poznaj model Sky


Lustro Sky, podobnie jak przestworza, jest duże, jasne i kojące. Taka konstrukcja pomaga nie tylko w wykonywaniu codziennych czynności pielęgnacyjnych, ale również ma znaczenie w aranżowaniu pomieszczenia. Im większa powierzchnia zwierciadła, tym więcej przestrzeni zostanie odbite, a to z kolei wpłynie na uzyskanie optycznego efektu przestronniejszej łazienki.

 

efektowna strefa umywalkowa

 

Prostokątny kształt lustra pozwala na kreowanie nowoczesnych wystrojów opartych na geometrycznych formach. Prostota designu działa tu jak najbardziej na plus – daje więcej możliwości realizowania własnych wizji wykończenia łazienki.


Lustro inspirowane słońcem – Kraft Sun


Trzecim modelem lustra marki Kraft, dostępnym na wyłączność w salonach Elements, jest lustro Sun. W tym przypadku skojarzenia są oczywiste – okrągły kształt i oświetlenie bezpośrednio nawiązują do słońca, ale uwagę zwraca też umiejscowienie diod LED. Okalają one zwierciadło, jednak nie są umieszczone na skraju lustra, ale bliżej środka. Taki efekt może niektórym przypominać efekt halo, czyli zjawisko optyczne często obserwowane wokół tarczy słonecznej.

 

lustro ze światłem LED

 

Bezsprzeczne piękno luster Kraft idealnie koresponduje z ich rolą i doskonałą funkcjonalnością wynikającą z zastosowania oświetlenia LED. Z takim wyposażeniem możesz mieć pewność, że Twoja łazienka stanie się wyjątkowa i na wskroś nowoczesna, a przy tym zapewni Ci maksymalny komfort podczas czynności higienicznych i pielęgnacyjnych każdego dnia.
 

Polecane produkty