W nowoczesnych łazienkach strefy prysznicowe wyglądają już zupełnie inaczej niż jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu. Teraz doceniane są rozwiązania proste, ale dbające o komfort użytkowników, na co najlepszym dowodem są kabiny z kolekcji KUADRA. To właśnie do nich stworzone zostały zestawy FRAME, które nie tylko zwiększają funkcjonalność strefy natrysku, ale też dodają jej elegancji.


Zestawy FRAME – większa dowolność w aranżacji prysznica


We współczesnych łazienkach otrzymujesz pełen pakiet – dbałość o Twoją wygodę podczas wykonywania czynności higienicznych i pielęgnacyjnych oraz wyjątkowy design otaczającej Cię przestrzeni. Właśnie taka idea przyświecała marce Novellini, gdy kreowała strefy natryskowe do nowoczesnych łazienek. Kabiny walk-in to rozwiązanie niewymagające kompromisów – całkowity brak lub zastosowanie jedynie bardzo niskiego brodzika oraz otwarta konstrukcja kabiny pozwoliła stworzyć przestrzeń nad wyraz elegancką i zapewniającą wysoki komfort użytkowy. To właśnie uzupełnieniem takich rozwiązań są zestawy z kolekcji FRAME.

 

nowoczesna łazienka

 

FRAME to elementy konstrukcyjne kabin prysznicowych Novellini, które mają jednak o wiele więcej zadań. Choć stabilizują szklaną ściankę, łącząc ją ze ścianą lub z sufitem, jednocześnie mogą pełnić funkcję bardzo dyskretnego i minimalistycznego wieszaka albo półki na akcesoria i kosmetyki. Co więcej, zastosowanie praktyczne wcale nie musi być tutaj najważniejsze – warto zwrócić również na dekoracyjne właściwości elementów z kolekcji FRAME.


Minimalistyczny design hołdujący nowoczesności

Prostota, ale w ekskluzywnym wydaniu. W najpopularniejszych projektach łazienek nie sposób nie zauważyć minimalistycznego trendu, który coraz częściej trafia do estetyki ludzi na całym świecie. Poczucie przestrzeni jest równie ważne, co stonowane wzornictwo elementów wyposażenia łazienki, dlatego łącząc kabiny Kuadra z produktami z kolekcji FRAME masz pewność, że nieskomplikowana forma doskonale odnajdzie się w nowoczesnym wnętrzu.

 

nowoczesny prysznic

 

Seria FRAME oparta została na szerokich, pozbawionych jakichkolwiek ozdobników liniach łączących się pod kątem prostym. Przecinają one sam środek tafli szkła budującej kabinę prysznicową, dzięki czemu cała strefa natryskowa zyskuje niebanalny, na wskroś elegancki charakter. Z takiego połączenia powstaje przyciągająca wzrok, ale bardzo oczywista w odbiorze konstrukcja wpisująca się bez trudu w industrialne, skandynawskie oraz eklektyczne wystroje wnętrz łazienkowych.


Dobierz zestaw FRAME do kolorystyki łazienki

Choć prostota zestawów FRAME pozwala na bardzo łatwe dopasowanie ich do charakteru wykańczanego pomieszczenia, zadanie to dodatkowo ułatwi Ci możliwość wybrania koloru najlepiej komponującego się w Twoim wnętrzem. 

 

nowoczesna strefa natryskowa

 

Jakie wersje kolorystyczne elementów z serii FRAME możesz wybrać?

  • Chrom – jeśli wyposażasz łazienkę standardowo, kierując się uniwersalnymi projektami, z pewnością docenisz zestaw FRAME w kolorze chromu. Będzie się on pięknie komponował z typową dla łazienek armaturą o metalicznym wykończeniu oraz innymi detalami, które często wyróżniają się tak klasycznym designem.
  • Czarny mat – takie wykończenie to ukłon w stronę wszystkich nowoczesnych form. Czerń nie tylko pasuje do popularnej we współczesnych łazienkach szarości, ale też pięknie kontrastuje z bielą ceramiki sanitarnej, tworząc wyrazisty, bardzo efektowny design otoczenia.
  • Srebrny – to nieco łagodniejsza, jaśniejsza wersja metalicznego wykończenia zestawu FRAME. Będzie odpowiednia nawet do odważniejszych aranżacji łazienkowych, np. tych utrzymanych w stylu glamour – właśnie ze względu na swój stonowany charakter.
  • Biały – taka kolorystyka zestawu FRAME może być zastosowana tak w klasycznych, jak i nowoczesnych łazienkach. Ponadczasowa biel kojarzy się z higieną i elegancją, więc zawsze okaże się strzałem w dziesiątkę.

Zestawy FRAME są najlepszym dowodem na to, jak detale mogą odmieniać wystrój przestrzeni. Teraz i Ty możesz uzupełnić nimi swoją strefę prysznicową, zwiększając jej funkcjonalność i dbając o atrakcyjność całego otoczenia!
 

Polecane produkty