Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Novellini KUADRA
KUADKIT

Rama do kabiny Kuadra H

Odważne rozwiązania aranżacyjne są Ci bliskie? Sztampowe wyposażenie łazienkowe już dawno Ci się znudziło i szukasz sposobu na ożywienie charakteru swoich wnętrz? Zwróć zatem uwagę na prezentowaną ramę do kabiny prysznicowej Kuadra H. Jest to sporej wielkości element uzupełniający design, ale również funkcjonalność ścianki tworzącej strefę natryskową walk-in. Czarną ramę o szerokich krawędziach możesz wykorzystać na wiele sposobów - sprawić, by pełniła funkcję wieszaka na ręczniki, albo też stworzyć z niej wygodną, szeroką półkę na kosmetyki i akcesoria. Jednak po zamontowaniu rama może równie dobrze pozostać pusta i być jedynie dekoracją całej strefy prysznicowej - wszystko zależy od Twojej wizji wykończenia łazienki. Zestawienie produktu z kabinami z kolekcji Kuadra daje Ci pewność uzyskania spójności estetycznej natrysku.

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.