Harmonijny wystrój łazienkowy to klucz do stworzenia przestrzeni przyjemnej w odbiorze i funkcjonalnej zarazem. Taki efekt możesz łatwo osiągnąć, wybierając produkty z cenionej na całym świecie kolekcji Happy D.2 Plus. Zobacz, co nowego w tej serii zaprezentowała marka Duravit.


Happy D.2 i Happy D.2 Plus – kolekcje, które zachwyciły świat


Wybierając produkty z serii Happy D.2 i Happy D.2 Plus, z powodzeniem możesz stworzyć kompletne wyposażenie łazienkowe. Sięgając po elementy z jednej kolekcji, masz pewność, że wszystko jest do siebie idealnie dopasowane – pod względem zarówno designu, jak i funkcjonalności. 

 

nowoczesna aranżacja łazienki

 

Happy D.2 to sprawdzone rozwiązania pełne elegancji i klasycznych nut. Z kolei w wersji z plusem znajdziesz zarówno łagodne, ponadczasowe projekty, jak i te wyróżniające się odwagą na miarę XXI wieku. Śmiało sięgaj po umywalki, miski WC, bidety czy wanny w kolorze antracytu i kreuj przestrzenie łazienkowe zgodnie z własną wizją – na przekór standardowym stylizacjom. 
W serii nie zabraknie także funkcjonalnych mebli, które możesz kompletować spośród szafek, konsol czy luster różnej wielkości, jak również rozwiązań stawiających na Twój codzienny komfort w łazience. Spośród nich wyróżnić można choćby wanny z hydromasażem czy antybakteryjne i bezkołnierzowe miski toaletowe.


Nowe rozwiązania umywalkowe Happy D.2 Plus – C-shaped i C-bonded


Różne wersje kolekcji Happy D.2 są doskonale znane klientom na całym świecie – są chętnie wybierane i cenione za swoje praktyczne i dekoracyjne zastosowanie. Dlatego też marka Duravit ciągle udoskonala serię, zwiększając jej asortyment, a tym samym otwierając przed projektantami zupełnie nowe możliwości wykańczania wnętrz łazienkowych. Tym razem zaprezentowała zestawy umywalkowe C-shaped oraz C-bonded.

 

umywalka w nowoczesnej łazience

 

Happy D.2 Plus C-bonded oferuje niekwestionowaną jedność umywalki i mebli łazienkowych – zewnętrzna krawędź ceramiki jest zaokrąglona i utrzymana w kolorze szafki lub dopasowana do stelaża konsoli utrzymanego w czarnym macie. Z kolei Happy D.2 Plus C-shaped to umywalki z ceramiczną, utrzymaną w połyskującej bieli krawędzią, która koresponduje z szafkami równoległymi liniami, a z konsolą w odcieniu chromu łączy się w sposób typowy dla wnętrz łazienkowych.


Szeroki wybór zestawów umywalkowych, czyli nieograniczone możliwości aranżacyjne


W obu przypadkach (C-shaped i C-bonded) umywalki dostępne są w trzech rozmiarach do wyboru. Możesz więc dobrać ceramikę pasującą do małej, średniej lub dużej łazienki, decydując się na jedną z szerokości: 575, 775 i 975 mm. 
Jak już wcześniej wspomnieliśmy, możliwe jest skompletowanie umywalki z szafką lub konsolą. W tym drugim przypadku otrzymasz stelaż, którego wysokość możesz dowolnie regulować, wyposażony w szufladę lub półkę oraz wieszak na ręcznik. 
Do konsoli możesz dodać również swoiste przedłużenie w postaci siedziska, które dołączysz do umywalki po lewej lub prawej stronie. Na siedzisku umieszczona jest szara poduszka obita materiałem doskonale sprawdzającym się w wilgotnych warunkach łazienkowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz miejsce, w którym możesz wygodnie przysiąść podczas rozmaitych zabiegów pielęgnacyjnych.

 

elegancki wystrój łazienki

 

Szafki podumywalkowe zorientowane są przede wszystkim na przechowywanie – każda z nich wyposażona jest w dwie duże szuflady, które możesz dodatkowo doposażyć w specjalne organizery wewnętrzne. Tym, co jednak daje Ci największe pole do manewru pod kątem aranżacyjnym, jest zróżnicowana kolorystyka, w jakiej dostępne są meble. Co masz do wyboru?
    • biały wysoki połysk (dekor),
    • biały satynowy mat lakier,
    • biały Nordic satynowy mat (lakier),
    • taupe satynowy mat (lakier),
    • orzech szczotkowany (okleina z prawdziwego drewna),
    • dąb śródziemnomorski (okleina z prawdziwego drewna),
    • len (dekor),
    • graphit super matt,
    • kamiennoszary satynowy mat (lakier),
    • light blue satynowy mat (lakier),
    • night blue satynowy mat (lakier).
Spośród tak różnorodnej palety barw bez trudu wybierzesz tę, która najlepiej wpasuje się w przyjętą przez Ciebie koncepcję wystroju łazienki.
Z kolekcją Happy D.2 Plus uzupełnioną o nowe zestawy umywalkowe urządzanie łazienki stanie się jeszcze łatwiejsze, a Ty postawisz na rozwiązania, które najlepiej odpowiadają Ci pod kątem praktycznym i estetycznym.

Polecane produkty