Na początku 2017 roku Sanplast wprowadził wiele nowych produktów, na które warto zwrócić uwagę. Stosując innowacyjne rozwiązania, firma stara się zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania Klientów, dlatego nowości asortymentowe z serii TX, Prestige, Altus, Space Line i Free Line II to gwarancja wysokiej jakości i wygoda w użytkowaniu. Przyjrzyjmy się im bliżej.
 

Free Line i Free Line II

Nowy rok w ofercie Sanplast to przede wszystkim nowa seria Free Line II. Możemy tu znaleźć produkty o nowoczesnym designie. Postawiono tu na jak najmniejszą ilość detali, co jest charakterystyczne dla tej kolekcji. Kabiny zostały wyposażone w aluminiowe profile, dwupunktowe uchwyty oraz nowy system wsporczy zapewniający stabilność konstrukcji.

 

parawan prysznicowy

Parawan prysznicowy P/FREEII

 

W serii Free Line II znajdziemy nowy parawan prysznicowy P/FREEII. Został on skonstruowany dla osób lubiących minimalizm i otwartą przestrzeń. Dzięki parawanowi możemy cieszyć się bardzo dużą funkcjonalnością i swobodą, a designerski wygląd nada naszemu pokojowi kąpielowemu charakteru. Wypełnienie wykonane jest ze szkła hartowanego z modyfikacją powierzchni Glass Protect, która na dłuższy czas zapewnia nowy wygląd.

 

parawan wannowy

Parawan wannowy PW1/FREEII

 

Nowością są również parawany wannowe, które również są wykonane z zapewniającego bezpieczeństwo szkła hartowanego. Wanna z parawanem to połączenie miejsca kąpielowego z miejscem, gdzie możemy wziąć prysznic. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które mają dylemat z wyborem między wanną a kabiną prysznicową. Montaż możliwy jest w wersji lewej lub prawej.

 

drzwi skrzydłowe DJ2/FREEII

Drzwi skrzydłowe DJ2/FREEII

 

Kolejną nowością są drzwi skrzydłowe DJ2/FREEII, które są otwierane za sprawą eleganckich dwupunktowych uchwytów. Drzwi dają możliwość stworzenia miejsca prysznicowego nawet w małej łazience.

Seria Free Line to duża oferta kabin prysznicowych, która zapewnia swobodę w aranżacji. Sprawdzająca się w każdej łazience stylistyka podkreśla uniwersalność kolekcji. W nowym roku została ona powiększona o nową konstrukcję kabin, wanny prostokątne w nowych wymiarach oraz bardzo dobrze prezentujące się wanny trapezowe.

 

wanna prostokątna

Wanna prostokątna WP/FREE

 

Wanny prostokątne są najpopularniejszym kształtem wanien. Model WP/FREE zrobiony jest z akrylu sanitarnego, który gwarantuje bezpieczeństwo dzięki właściwościom antypoślizgowym. Wanna jest łatwa w czyszczeniu i ma idealnie gładką powierzchnię. Jest to wspaniałe miejsce dla regeneracji i odpoczynku o dowolnej porze dnia.

 

Space Line

Nowością Sanplastu na ten rok jest dodanie nowej serii kabin Space Line. W ofercie znajduje się wiele uniwersalnych rozwiązań, dzięki czemu nadają się one do każdej łazienki. Kolekcję wyróżniają minimalistyczne formy i prosty design. Produkty z serii zostały zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy lubią szybką kąpiel.

 

kabina prysznicowa

Kabina prysznicowa KN4/SPACE

 

W serii znajdziemy kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, które dodatkowo są wyposażone są w uszczelki magnetyczne, chromowane uchwyty i listwę pozwalającą na montaż na brodziku. Zaletą są także regulowane profile przyścienne wyrównujące krzywiznę ściany.

 

półokrągła kabina prysznicowa

Półokrągła kabina prysznicowa KP4/SPACE

 

Półokrągła kabina prysznicowa KP4/SPACE to nowa propozycja dedykowana dla mniejszych łazienek. Podobnie jak w innych produktach mamy tu kabinę ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z modyfikacją powierzchni Glass Protect, która ułatwia utrzymanie czystości. Kabina jest przestronna i elegancka. Jej dodatkową zaletą jest mechanizm unoszenia drzwi zapewniający łatwe otwieranie.

 

ścianka przedłużająca

Ścianka przedłużająca SS2/SPACE

 

Jedną z nowości jest również ścianka przedłużająca SS2/SPACE, która jest idealnym przedłużeniem dla drzwi DJ2L/Space.

 

Seria TX

Seria TX to klasyczne i niezawodne rozwiązania, które można nabyć w niewygórowanej cenie. Połączenie komfortu i estetyki to przyczyna dużego zainteresowania, którym się ona cieszy. Nowością w serii jest wprowadzenie kabiny pięciokątnej PKDJ/TX5b. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla małych łazienek, gdzie duże znaczenie ma oszczędność miejsca.

 

kabina pentagonalna

Kabina pentagonalna PKDJ/TX5b

 

Kabina pentagonalna składa się z drzwi skrzydłowych oraz symetrycznych ścian bocznych. Szkło hartowane oraz Glass Protect zapewniają bezpieczeństwo, a dzięki magnetycznej uszczelce mamy pewność, że kabina jest szczelna.

Drzwi skrzydłowe DJ/TX5b to druga nowość w tej serii - także są one zaprojektowane z myślą o mniejszych łazienkach. Wygodę otwierania drzwi zapewnia elegancki uchwyt, który może służyć również jako wieszak. Podobnie jak w kabinie PKDJ/TX5b mamy tu szkło hartowane z modyfikacją powierzchni Glass Protect.

 

Drzwi skrzydłowe

Drzwi skrzydłowe DJ/TX5b

 

Prestige

Sanplast określa serię Prestige jako bezpretensjonalną elegancję. Doskonałe wykonanie i postawienie na dużą funkcjonalność także wspaniale ją opisują. Kolekcję wyróżniają również minimalistyczne uchwyty i wysokiej jakości elementy wykończenia.

 

Parawan

Parawan P/PRIII

 

Parawan P/PRIII typu Walk-In z elementem ruchomym jest jedyną nowością w serii. Został on wypełniony zapewniającym bezpieczeństwo grubym szkłem hartowanym. Ruchomy element pozwala na montowanie go na brodziku kwadratowym i prostokątnym. Uniwersalność parawanu polega na możliwości montażu go w wersji lewej lub prawej. Warto wspomnieć również o docenianym przez Klientów rozwiązaniu zastosowanym w tym parawanie, jakim jest konstrukcja Walk-In.

 

Seria Altus

Seria Altus zachwyca swoim designem nawet najbardziej wymagających. Znajdziemy w niej asortyment zaprojektowany na podstawie najnowszych technologii stosowanych w produkcji. Wykorzystanie najnowocześniejszych materiałów ma duże znaczenie dla funkcjonalności.

Nowości z serii Altus to także parawany prysznicowe dedykowane do brodzików. Sprawdzą się one w każdej łazience, podkreślając tym samym jej charakter. Oparte na prostych formach urzekają one nowoczesnym designem i wysokim poziomem wygody zapewnionej w trakcie ich użytkowania.

 

parawany prysznicowe

Parawany P/ALTIIa zostały oparte na konstrukcji Walk-In

 

Jak widać, Sanplast ma wiele nowości w swojej ofercie. Znajdą tu coś dla siebie osoby lubiące dobry design, komfort i funkcjonalność. Są tu także rozwiązania dla tych, którzy mają mniejsze łazienki. Dzięki ich ofercie możesz stworzyć idealne dla Ciebie wyposażenie w salonie kąpielowym!

Polecane produkty