Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Sanplast ALTUS
ALTUSSWI14CK4

Kabina Walk-In przyścienna Altus 140 cm

Zależy Ci na nowoczesnym charakterze swojej łazienki? W takim razie stwórz w niej innowacyjną strefę natryskową. Kabina Walk-In Altus daje Ci możliwość dodania do otoczenia elegancji, swoistej lekkości i subtelności. Na prezentowany produkt składa się bowiem szklana ścianka o wysokości 210,3 cm oraz wspornik mocujący zakończony wieszaczkiem. Całość przeznaczona jest do montażu przyściennego, a wymiary produktu możesz dopasować do potrzeb. Hartowane szkło ma grubość 8 mm - jest mocne, ale jednocześnie wyjątkowo się prezentuje, w szczególności w połączeniu z błyszczącymi profilami w odcieniu srebra i chromu. O wytrzymałość ścianki dba także powłoka Glass Protect zastosowana na szybie, a dodatkowe wsporniki umożliwiają łączenie kabin typu Walk-In! Stworzenie wymarzonej strefy kąpielowej jest więc łatwe, jak nigdy wcześniej!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Ścianka walk-in Velio Black 80 cm
Różne rozmiary Różne rozmiary
Ścianka Synergy Wetroom 70x200 cm
Ścianka Synergy Wetroom 70 cm
WALK-IN
Ideal Standard
Różne rozmiary Różne rozmiary
Ścianka Synergy Wetroom 120x200 cm
Ścianka Synergy Wetroom 120 cm
WALK-IN
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.