Podnieś swój komfort korzystania z toalety, wybierając WC z systemem spłukiwania Aquablade od Ideal Standard. Sprawdź, czym się cechuje oraz jakie są jego zalety. Obejrzyj najlepsze i najwydajniejsze modele dostępne w salonach Elements.

Czym jest technologia Aquablade?

Aquablade to nowa i innowacyjna technologia spłukiwania wody w toalecie, która odznacza się zwiększoną efektywnością przy jednoczesnym mniejszym zużyciu wody. Dla porównania w toalecie z tradycyjnym rantem woda może nie sięgnąć nawet 20% powierzchni. Z kolei w modelach z technologią Aquablade opłukane zostaje 95% miski. Dzięki temu rozwiązaniu dbasz o ekologię, a także przyczyniasz się do znaczącego obniżenia rachunków za wodę.
Warto również wspomnieć, że serie produktów marki Ideal Standard wykorzystujących technologię Aquablade zostały nagrodzone nie tylko za postępowość, ale także nowoczesny design. Toalety są schludne, minimalistyczne i eleganckie.

 

Zalety technologii spłukiwania wody w toalecie Aquablade

Nie bez powodu Aquablade uznano najbardziej innowacyjną technologią od czasu wynalezienia systemu spłukiwania wody toalecie, co miało miejsce jeszcze w XIX wieku. Toalety z technologią Aquablade to również świetne rozwiązanie dla osób, które mieszkają z małymi dziećmi wyczulonymi na hałas. Wynika to z faktu, iż spłukiwanie wody w toalecie jest tu cichsze o nawet… 80%!

W których toaletach znajduje się technologia Aquablade?

Marka Ideal Standard zastosowała nową technologię w pięciu seriach produktów do łazienek. Są to: Connect, Connect Air, Dea, Tesi oraz Tonic II. Poza miskami WC dostępne są w nich także umywalki, prysznice i wanny, bidety, meble oraz dodatki. To sprawia, że miłośnicy łazienek spójnych i eleganckich z łatwością wybiorą komplet wyposażenia do swojego mieszkania.

Obejrzyj wybrane modele toalet z Aquablade dostępne w salonach Elements:

  • miska WC wisząca Tonic II Aquablade – to produkt o wymiarach 365 x 535 mm. Toaleta została wykonana w stylu klasycznym. Zaprojektowano ją na planie prostokąta, jednak charakteryzuje się łagodnymi zaokrągleniami. Symetria i prostota zachwycają wizualnie, ale także przyczyniają się do łatwiejszego utrzymania miski toalety w czystości. Miska wchodzi w zestaw z dopasowaną deską wolnoopadającą i elementami niezbędnymi do montażu,

IDEAL-STANDARD_TONIC-II_TONIIMWADW_MISKA-WC-WISZACA-TONIC-II-AQUABLADE_1

 

  • miska WC wisząca Tesi Aquablade – ten model również został wykonany na planie prostokąta i elegancko zaokrąglony. Wyróżnia się nieco cieńszą deską, z uwagi na co świetnie sprawdzi się w łazienkach minimalistycznych. Miska ma wymiary 535 x 265 mm. Zawiesisz ją na dowolnej wysokości i zestawisz z dodatkami w Twoim ulubionym stylu, jako że z uwagi na uniwersalny charakter nie determinuje wystroju.

 

Dla obu zaproponowanych toalet z technologią Aquablade – Tonic II i Tesi – znajdziesz w salonach Elements dopasowane wyposażenie łazienki, m.in. dodatkową deskę, bidet, umywalkę, wannę, szafki.

 

IDEAL-STANDARD_TESI_TESICMWA_MISKA-WC-WISZACA-TESI-AQUABLADE_1

Polecane produkty