Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TESI
TESICSW

Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin

Chcesz, aby każdy detal w Twojej łazience był starannie dobrany, a cała przestrzeń wyglądała spójnie i elegancko? W takim razie do swojej miski WC dobierz deskę sedesową Tesi Thin. Jest wyjątkowo cienka, dzięki czemu będzie sprawiała wrażenie jedności z ceramiką sanitarną. Za sprawą wolnoopadającej konstrukcji korzystanie z niej będzie natomiast komfortowe dla każdego. Produkt posiada biały kolor i subtelnie zaokrąglone brzegi - hołduje klasycznemu minimalizmowi, ale jednocześnie zachowuje uniwersalną stylistykę, przez co można wkomponować go w każdą przestrzeń. Zdejmowana deska ułatwia regularne porządki w łazience i pozwala dotrzeć do wszystkich zakamarków miski WC. Została wykonana z duroplastu, co sprawia, że charakteryzuje ją wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z deską sedesową Tesi Thin zadbasz o harmonię i wygodę w swojej łazience.

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.