KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Ideal Standard TESI
TESICSW

Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin

Chcesz, aby każdy detal w Twojej łazience był starannie dobrany, a cała przestrzeń wyglądała spójnie i elegancko? W takim razie do swojej miski WC dobierz deskę sedesową Tesi Thin. Jest wyjątkowo cienka, dzięki czemu będzie sprawiała wrażenie jedności z ceramiką sanitarną. Za sprawą wolnoopadającej konstrukcji korzystanie z niej będzie natomiast komfortowe dla każdego. Produkt posiada biały kolor i subtelnie zaokrąglone brzegi - hołduje klasycznemu minimalizmowi, ale jednocześnie zachowuje uniwersalną stylistykę, przez co można wkomponować go w każdą przestrzeń. Zdejmowana deska ułatwia regularne porządki w łazience i pozwala dotrzeć do wszystkich zakamarków miski WC. Została wykonana z duroplastu, co sprawia, że charakteryzuje ją wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z deską sedesową Tesi Thin zadbasz o harmonię i wygodę w swojej łazience.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Deska sedesowa Waverley
Deska sedesowa Waverley
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Deska sedesowa Strada II Thin
Deska sedesowa Strada II Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Space
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Space
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.