Vigour DERBY

Wolnoopadająca deska sedesowa VIGOUR derby

Dobranie deski sedesowej do miski WC potrafi być wyzwaniem. Dlatego dla modelu VIGOUR derby stworzona została idealnie dopasowana deska o nowoczesnym wyrazie. Jej prosty, prostokątny kształt łagodzą lekko zaokrąglone krawędzie, więc prezentuje się ascetycznie, ale przy tym subtelnie. Zdecydowaną zaletą jest biały kolor, który nie dość, że koresponduje z elementami ceramiki sanitarnej, to jeszcze zapewnia otoczeniu pożądany higieniczny charakter. Dla Twojej wygody deska wyposażona została w funkcję wolnego opadania - oznacza to, że nie uderza z impetem o brzegi miski WC po opuszczeniu klapy, a osadza się na niej powoli i delikatnie. Zwiększy to codzienny komfort korzystania z łazienki. Zawiasy deski sedesowej VIGOUR derby zostały wykonane ze stali nierdzewnej, więc są trwałe i nawiązują do wyglądu armatury, wieszaków i innych metalicznych dodatków łazienkowych.

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.