Vigour DERBY

Wolnoopadająca deska sedesowa VIGOUR derby

Dobranie deski sedesowej do miski WC potrafi być wyzwaniem. Dlatego dla modelu VIGOUR derby stworzona została idealnie dopasowana deska o nowoczesnym wyrazie. Jej prosty, prostokątny kształt łagodzą lekko zaokrąglone krawędzie, więc prezentuje się ascetycznie, ale przy tym subtelnie. Zdecydowaną zaletą jest biały kolor, który nie dość, że koresponduje z elementami ceramiki sanitarnej, to jeszcze zapewnia otoczeniu pożądany higieniczny charakter. Dla Twojej wygody deska wyposażona została w funkcję wolnego opadania - oznacza to, że nie uderza z impetem o brzegi miski WC po opuszczeniu klapy, a osadza się na niej powoli i delikatnie. Zwiększy to codzienny komfort korzystania z łazienki. Zawiasy deski sedesowej VIGOUR derby zostały wykonane ze stali nierdzewnej, więc są trwałe i nawiązują do wyglądu armatury, wieszaków i innych metalicznych dodatków łazienkowych.

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
DESKI DO MISEK WC
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.