Czy mniej może oznaczać więcej? Oczywiście – wystarczy tylko przyjrzeć się z bliska serii Sanplast Free Line, która doskonale oddaje założenia minimalizmu aranżacyjnego. Sprawdź, dlaczego warto ją zaprosić do nowoczesnej łazienki!

Seria Free Line – nowoczesność w praktycznym wydaniu

Jak już wspomnieliśmy, linia Sanplast Free Line to czyste uosobienie nowoczesnego, funkcjonalnego minimalizmu. Co możesz zyskać, wykorzystując elementy z tej serii w swojej łazience?

600260061042401snp

  • wszystkie kabiny prysznicowe i parawany są wykonane z bezpiecznego, nietłukącego się szkła, co zapewnia bardziej komfortowe użytkowanie – w końcu nie musisz martwić się tym, że szyba pęknie po lekkim uderzeniu;
  • montaż szyb odbywa się na płaskich, estetycznych zawiasach, które pozostają niemalże niewidoczne – w efekcie cała konstrukcja wygląda na lżejszą niż w rzeczywistości;
  • za szczelność kabin Free Line odpowiada komplet specjalnie zaprojektowanych uszczelek i listew – nie ma więc obawy, że zacznie ona przeciekać;
  • przy użyciu kabin prysznicowych z tej serii możesz też łatwo zniwelować krzywizny ściany, a to wszystko dzięki specjalnemu, regulowanemu profilowi przyściennemu;
  • wszystkie kabiny i parawany nawannowe są dostępne w wersjach prawych i lewych – zatem z łatwością wpasujesz je w każdą aranżację.

Warto wiedzieć
Wszystkie kabiny prysznicowe z linii Sanplast Free Line mają aż 195 cm wysokości. Dzięki temu są w stanie zapewnić optymalny komfort kąpieli nawet osobom o wysokim wzroście.

 

Kabiny prysznicowe Free Line – do każdej łazienki

Szukając minimalistycznej kabiny prysznicowej, która idealnie wpasuje się w narożnik łazienki, warto zajrzeć do serii Sanplast Free Line. Dostępne modele pozwolą Ci łatwo zaplanować zagospodarowanie przestrzeni na prysznic. W kolekcji Free Line, znajdziesz kabiny o kształtach:

  • półokrągłym – z uchylnymi drzwiami wykończonymi chromowanymi listwami oraz małymi, kwadratowymi uchwytami;
  • kwadratowym – z uchylnymi drzwiami umieszczonymi w przedniej części kabiny;
  • kwadratowym/prostokątnym – z wygodnymi drzwiami na płaskich, niemalże niewidocznych zawiasach.


Swoboda aranżacji z kabinami walk-in

Marzysz o funkcjonalnej i przestronnej kabinie typu walk-in? Parawan P/FREE umożliwi Ci wydzielenie optymalnej powierzchni kąpielowej. Przezroczysta, gładka szyba z 6-milimetrowego, bezpiecznego szkła doskonale wpasuje się w nowoczesne, minimalistyczne aranżacje – jest prosta i pozbawiona jakichkolwiek zdobień, a jej brzegi wyznaczają jedynie cienkie, metalowe profile.
Dla maksymalnej wygody podczas kąpieli możesz doposażyć swoją kabinę walk-in w drzwi DJ2/FREE. Co je wyróżnia? Przede wszystkim estetyczna forma oraz innowacyjny sposób otwierania zapewniany przez cienkie, montowane od wewnątrz zawiasy, których niemal nie widać przy codziennym użytkowaniu.

Wanna i prysznic w jednym? To możliwe!

Cenisz sobie wielofunkcyjne rozwiązania łazienkowe? Wanna połączona z parawanem Free Line z pewnością spełni Twoje oczekiwania – tak względem komfortu kąpieli, jak i estetyki. Proponujemy Ci 2 warianty:

620040003001000

  • parawan nawannowy PW1/FREE - najbardziej klasyczna wersja wykonana z gładkiego, 6-milimetrowego szkła hartowanego wzmocnionego technologią Glass Protect. Produkt cechuje się uniwersalnym charakterem – możesz go zamontować zarówno po prawej, jak i po lewej stronie. Wysokość równa 150 cm zapewni Ci wystarczający komfort kąpieli i zapobiegnie zachlapaniu posadzki;
  • parawan nawannowy PW2/FREE – od poprzedniego modelu różni się głównie swoją składaną konstrukcją, która pozwala na jeszcze większą oszczędność miejsca – po prostu złożysz go, gdy z niego nie korzystasz, a łazienka będzie wyglądać na większą niż w rzeczywistości. Składana forma nie równa się jednak przeciekaniu, gdyż została wykończona kompletem nowoczesnych uszczelek.

Sprawdź również, jakie brodziki, kabiny prysznicowe i parawany znajdziesz w salonach Elements. Zobacz, jak łatwo urządzisz nowoczesną łazienkę – szytą na miarę Twoich potrzeb, ultrapraktyczną, a przy tym zgodną z aktualnymi trendami.

p_free

Polecane produkty