Trudność w wyborze właściwej umywalki łazienkowej to nie tylko kwestia ogromnej puli dostępnych produktów. To przede wszystkim kłopotliwe do zinterpretowania potrzeby mieszkańców. Wybór idealnej umywalki z kolekcją Collaro marki Villeroy & Boch nabiera nieco innego wyrazu. Wszystko za sprawą produktów, których niebanalne wykonanie łączy się z wysoką praktycznością. Przyjrzyjmy się bliżej tym wysublimowanym produktom.

Strefę łazienkową z umywalką nie bez powodu określa się jako najważniejszą w tym pomieszczeniu. To tutaj wykonuje się codzienne czynności higieniczne i to z tej strefy najczęściej korzystają goście. Nie może więc dziwić, że podczas aranżacji wnętrza łazienkowego uwaga skupia się na wyborze wygodnej, ale i pięknie wykończonej umywalki nablatowej lub zamontowanej bezpośrednio w szafce. I choć oferta dostępnych umywalek jest spora, to nie zawsze wybór jest łatwy. Wśród umywalek z kolekcji Collaro z pewnością znajdziesz jednak produkt spełniający Twoje oczekiwania.

umywalki collaro

Wyjątkowo cienkie ścianki umywalek Collaro – cecha godna uwagi!

Wystarczy przyjrzeć się umywalkom Collaro, by od razu skierować swój wzrok na niebywałe wykonanie ścianek. Są tak cienkie jak nigdy wcześniej. Tak innowacyjny kształt zawdzięczają wykonaniu z materiału TitanCeram. Ta charakterystyczna stylowa krawędź chroni blat przed zachlapaniem, a dodatkowo nadaje całej kompozycji lekkość. Wysokie krawędzie to także spora ochrona przed zachlapaniem przedmiotów postawionych nieopodal umywalki. Krawędzie w umywalkach Collaro to przykład połączenia subtelnej elegancji oraz wyrazistego designu. I choć umywalka przez bardzo cienkie krawędzie może sprawiać wrażenie kruchej, to jej wytrzymałość jest wyjątkowo wysoka.

Nie tylko pojedyncze umywalki – w duecie jest przyjemniej

W ofercie umywalek Collaro znajdziemy rozwiązania produktowe, które będą idealne dla par czy rodzin z dziećmi. Podwójna umywalka świetnie sprawdzi się w łazienkach o dość dużej przestrzeni użytkowej, w których na co dzień sporo się dzieje. Pewnie nieraz doświadczyłeś poranka, podczas którego wszyscy tak samo spieszyliście się do wyjścia z domu? Podwójna umywalka może uratować takie rodzinne dramaty. W końcu mogą z niej korzystać dwie osoby jednocześnie. Co ciekawe, takie rozwiązanie zajmuje mniej miejsca niż dwie umywalki zainstalowane obok siebie.

umywalki collaro

TitanGlaze – umywalki matowe, nowoczesne, ale również trwalsze

Niektóre produkty z kolekcji TitanGlaze zostały wykonane z wyjątkowo mocnego szkliwa, które nadaje powierzchni piękne, matowe wykończenie. Trzeba przyznać, że ta powłoka robi wyjątkowe wrażenie, a dodatkowo od razu tworzy w łazience nowoczesny klimat. Warto podkreślić, że krystaliczny tlenek glinu zastosowany w produkcji powłoki TitanGlaze utrwala ją, tworząc warstwę trudną do zarysowania czy zniszczenia mechanicznego na skutek uderzeń. Tak mocna umywalka nawet po kilku latach od zakupu wciąż prezentuje się jak nowa.

umywalki collaro

CeramicPlus – powłoka, która zmniejsza częstotliwość sprzątania

CeramicPlus to powłoka, która ma na celu ułatwienie utrzymania umywalek w czystości. Działa w następujący sposób: łączy drobne kropelki opadające na szlachetną powłokę w większe krople, które spływając do odpływu, rozpuszczają powstały brud oraz osad wapienny. Finalnie w dłuższej perspektywie czasu sprzątania jest mniej, umywalka rzadziej wymaga gruntownego szorowania, a Ty wykorzystujesz znacznie mniej środków chemicznych. To oszczędność, która opłaca się nie tylko gospodarstwom domowym, ale również służy ekologii.

Podsumowując – umywalki z serii Collaro wyróżniają się wyjątkowo cienkimi ściankami, ale również nadzwyczajną wytrzymałością. Dzięki szerokiej ofercie asortymentowej dobierzesz je do każdego wnętrza – nieważne, czy urządzasz sporej wielkości salon kąpielowy, czy niewielką toaletę dla gości. Umywalki Collaro to stylowe i estetycznie wykonane produkty, które zachwycają w każdej przestrzeni.

umywalki collaro

 

Polecane produkty