Standardowe umywalki ścienne i meblowe prezentują się dość uniwersalnie i ponadczasowo. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by wyróżnić swoją łazienkę na tle innych i dodać im nowoczesnego sznytu, zastanów się nad wyborem umywalek z kolekcji Collaro, które zaskoczą Cię minimalistycznym designem, ale i doskonałą funkcjonalnością.


Umywalki nablatowe – nowoczesna wizja łazienki


Umywalki z kolekcji Collaro przeznaczone są do stawiania na blacie, co czyni je wyjątkowymi na tle standardowych modeli. W niebanalny sposób stają się bowiem prawdziwą dekoracją łazienki – wyeksponowane zostaje tu bowiem nie tylko wnętrze umywalki, ale również jej zewnętrzne ściany. Doskonale widoczny jest zachowany kształt, wykończenie i ogólna stylistyka ceramiki. W przypadku umywalek ściennych zazwyczaj uwagę zwraca syfon lub postument, zaś umywalki meblowe są niemal całkowicie ukryte w szafkach.

 

nowoczesne umywalki Collaro

 

Dzięki umywalce nablatowej Collaro możesz zatem jeszcze łatwiej kreować wymyślne aranżacje, zgodne z własną wizją wykończeniową. Za pomocą ceramiki podkreślisz np. wykorzystywane w stylizacjach wnętrz formy geometryczne, łagodne lub ostre linie, a nawet kolorystykę łazienki.


Wybierz kształt i kolor umywalki Collaro dla siebie


Wybierając umywalkę nablatową Collaro, bez trudu dopasujesz ją do własnych potrzeb. Wynika to z dostępności modeli w różnych kształtach i wykończeniach. Możesz zaopatrzyć się w duży, wygodny w użytku model prostokątny lub owalny, albo też wybrać niewielką, kwadratową umywalkę do małej toalety. Zastanów się także, jak chcesz montować baterię umywalkową – czy podobnie jak samą ceramikę na blacie, czy też bezpośrednio na półce umywalki. Kolekcja Collaro zaskakuje nieskomplikowaną formą, która dodaje wzornictwu stosownej lekkości – modnej i pożądanej w nowoczesnych łazienkach.

 

piękna i nowoczesna toaleta

Umywalki Collaro dostępne są w dwóch odcieniach bieli do wyboru – połyskującym Weiss Alpin oraz matowym Stone White. Sprawdź, który wariant będzie lepiej prezentował się w Twojej łazience i skomponuj go z pozostałymi elementami ceramiki sanitarnej, aby osiągnąć spójny wystrój wnętrza.


Poznaj wszystkie zalety umywalek z kolekcji Collaro


Co jeszcze warto wiedzieć o wyjątkowych umywalkach nablatowych Collaro?

 

  • Umywalki z tej kolekcji w kolorze Stone White pokrywane są szkliwem TitanGlaze, które nadaje całości piękne, matowe wykończenie, ale również wpływa na trwałość ceramiki. Dzięki zastosowaniu w szkliwie krystalicznego tlenku glinu o najwyższej czystości, umywalka staje się doskonale odporna na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, zachowując tym samym swój nieskazitelny wygląd na dłużej.
  • CeramicPlus – to specjalna powłoka sprawiająca, że czyszczenie umywalek i innych elementów ceramicznych staje się prostsze. Działanie takiej powierzchni jest innowacyjne, ponieważ dzięki niej wszelkie drobne krople łączą się w większe i natychmiast spływają z umywalki, zabierając za sobą zabrudzenia oraz osady z mydła. Dzięki temu ceramika pozostaje czysta, a podczas jej mycia potrzebne Ci jest zaledwie 10% dotychczas stosowanych detergentów!
  • TitanCeram – umywalki nablatowe Collaro swoją lekką, filigranową formę zawdzięczają wykonaniu ze specjalnej mieszanki naturalnych składników. Materiał TitanCeram pozwala na tworzenie cienkich, ale bardzo mocnych ścianek ceramicznych, które tworzą umywalki Collaro.

 

industrialna łazienka

 

  • ViFlow – swoją umywalkę Collaro możesz skompletować z inteligentnym systemem odpływowym, dzięki któremu w ceramice można pominąć dodatkowy odpływ przelewowy. Przelew znajduje się bowiem pod umywalką, jest całkowicie niewidoczny, ale jest przy tym skuteczny w działaniu. Umywalka bez otworu przelewowego wygląda natomiast schludnie, elegancko oraz jest łatwiejsza do utrzymania w czystości.


Znając wszystkie zalety umywalek nablatowych z kolekcji Collaro, trudno im się oprzeć. Wyjątkowe połączenie najwyższej funkcjonalności z elegancką, nowoczesną stylistyką pozwala na zaaranżowanie łazienki zgodnie z najnowszymi trendami i oczekiwaniami wymagających użytkowników.

Polecane produkty