Dozowniki płynów dezynfekcyjnych stały się nieodłącznym elementem krajobrazu życia publicznego. Spotkasz je na wejściu do supermarketu, hotelu, przychodni, rozmaitych sklepów i wielu innych miejsc. Jeśli i Ty szukasz takiego dozownika, zwróć uwagę na model z kolekcji HEWI SENSORIC.


Bezpiecznie, bo bezdotykowo


Pandemia COVID-19 odcisnęła piętno na standardach życia społecznego. Jedną z głównych zasad bezpieczeństwa stała się dezynfekcja. Odpowiednie mycie rąk weszło już w krew wszystkim, jednak o wiele szybszym i prostszym sposobem na pozbycie się z dłoni wirusów i bakterii jest dezynfekcja specjalnymi płynami – ta metoda jest chętnie stosowana w miejscach, w których nie ma dostępu do umywalek i mydła.

 

urządzenie do dezynfekcji rąk

 

Z myślą o takich sytuacjach powstał dozownik HEWI SENSORIC. Możesz ustawić go przy wejściu do biura, sklepu czy innej placówki przyjmującej interesantów czy kontrahentów. Jest to urządzenie w pełni higieniczne, bo bezdotykowe – wystarczy, że podłożysz ręce pod wylew, a dozownik automatycznie wypuści optymalną ilość środka dezynfekującego.


Wyjątkowa konstrukcja HEWI SENSORIC


Przyjrzyjmy się zatem bliżej konstrukcji dozownika HEWI SENSORIC. Składa się z on z trzech widocznych części – dozownika płynu, tacki ociekowej i kolumny z kanciastym korpusem podstawy. Wewnątrz urządzenia znajduje się natomiast zbiornik o pojemności 500 ml, do którego możesz wygodnie wlewać środek dezynfekujący. Pojemnik w każdej chwili możesz wyjąć i umyć, a następnie włożyć z powrotem. Na dozowniku znajdziesz też specjalny wskaźnik pokazujący ilość płynu znajdującego się w zasobniku, więc wystarczy jeden rzut oka, by upewnić się, czy Twoi goście i klienci mają do dyspozycji potrzebną ilość preparatu dezynfekującego. 
Dozownik działa na baterie – nie wymaga zatem podłączania do sieci elektrycznej, co daje Ci dużą swobodę w zakresie wybrania optymalnego miejsca do ustawienia urządzenia. Do jego zasilania potrzebne Ci będą cztery baterie AA 1,5 V. O poziomie ich naładowania będzie Cię na bieżąco informować wskaźnik – będziesz więc wiedzieć, gdy baterie będą wymagały wymiany.

 

hall z dozownikiem płynu do dezynfekcji

 

Cała konstrukcja została starannie przemyślana – kolumna nie zajmuje wiele miejsca, a użytkowanie jej jest higieniczne, ale i sprzyjające utrzymaniu otoczenia w czystości. Dzięki tacce ociekowej resztki płynu nie będą skapywać na ziemię, lecz wylądują właśnie na niej.


Nowoczesny design i elegancka kolorystyka


Do wykonania dozownika HEWI SENSORIC posłużyły dwa materiały – część elementów powstała z aluminium, inne zaś ze stali szlachetnej. Całość jest jednak wykonana z precyzją i dbałością o nowoczesny i zarazem elegancki design.
Minimalistyczna, oparta na prostokątach forma współgra z jednolitą kolorystyką dozownika. W związku z tym urządzenie z powodzeniem może być stosowane w dowolnym otoczeniu. Choć jest to element w pełni użytkowy, nie zaburzy on designu starannie zaprojektowanych wnętrz hotelowych czy luksusowych butików.

 

bezdotykowy dozownik płynu dezynfekującego

 

Zachwyci Cię również wykończenie HEWI SENSORIC – dozownik jest malowany proszkowo na cztery dostępne do wyboru kolory HEWI:

  • DX (głęboka matowa biel),
  • DC (głęboka matowa czerń),
  • AY (głęboka matowa jasnoszara perła mikowa),
  • SC (głęboka matowa ciemnoszara perła mikowa).

Taki wybór odcieni dozownika pozwala bez trudu dopasować urządzenie do każdego miejsca tak, by wtopił się on w otoczenie, ale i prezentował się bardzo stylowo.
Dbałość o higienę i dezynfekcję, choć jest pokłosiem globalnej epidemii, na dobre weszła do stałych zachowań człowieka. Teraz, będąc w przestrzeni publicznej, odruchowo szukamy dozowników do dezynfekcji dłoni. W związku z tym zadbaj o to, by nie zabrakło ich również w miejscu, w którym pracujesz – szczególnie jeśli jest to przestrzeń, przez którą każdego dnia przewija się sporo osób. Dzięki temu zadbasz o bezpieczeństwo – zarówno swoje, jak i ich.