Codzienne kąpiele są dla Ciebie czynnością czysto higieniczną? Spraw, aby stały się jednocześnie niezapomnianym doznaniem i źródłem idealnego relaksu. Taki efekt możesz osiągnąć, wybierając do swojej łazienki wannę Duravit Happy D.2 Plus, która momentalnie przeobrazi Twoje otoczenie w ekskluzywny salon kąpielowy.


Wyjątkowe wzornictwo – efekt współpracy z Sieger Design


Symbolem luksusu w XXI-wiecznym świecie nie są już brylanty czy drogie samochody. Największym skarbem współczesnych czasów jest niczym nieskrępowany relaks i możliwość uwolnienia głowy od trudów pracy i innych obowiązków. Spraw, by wyjątkowy wypoczynek stał się elementem Twojej codzienności, wybierając do swojej łazienki innowacyjną wannę Duravit Happy D.2 Plus – model, który połączył wizję artystyczną architektów ze Sieger Design z pragmatycznym myśleniem o przestrzeniach łazienkowych marki Duravit.

 

nowoczesna czarno-biała wanna

 

Wanna ta wyróżnia się na tle innych swoją bardzo nowoczesną i ekskluzywną stylistyką. Wykonana z błyszczącego akrylu jest ciepła w dotyku, a jednak wyglądem nawiązująca do ceramiki sanitarnej. Jeszcze ciekawszą wersją produktu jest jednak wanna wykończona idealnie gładką, bezszwową obudową w kolorze matowego grafitu. Ta z pewnością stanie się inspiracją do stworzenia wystroju łazienkowego odważnie sięgającego po mocne, zdecydowane kolory. Łazienka w stylu industrialnym? Oryginalna wersja aranżacji glamour? A może salon kąpielowy prezentujący założenia nowoczesnej elegancji? Grafitowa wanna otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości.


Wanna dopasowana do łazienki


Czy każdy może pozwolić sobie na odrobinę luksusu? Tak, o ile oczywiście znajdziesz w swojej łazience dość miejsca na prezentowaną wannę. Jest ona dostępna w jednym rozmiarze 180 x 80 cm – to kompaktowy model, który powinien znaleźć zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Tym bardziej że dopasowanie go do wnętrza postanowił ułatwić Ci sam producent, tworząc różne warianty tej samej wanny.

 

wyjątkowy salon kąpielowy

 

Wannę Duravit Happy D.2 Plus możesz ustawić w dowolnym miejscu łazienki. Dostępny jest zarówno lewy, jak i prawy model narożny. Znajdziesz tu też wanny przyścienne, ale nie przylegające do kątów pomieszczenia, jak również wolnostojące, którymi wypełnisz centralny punkt salonu kąpielowego. Planowanie przestrzeni łazienkowej z takim wyborem wanien staje się o wiele prostsze, ale też sprawia, że nie musisz wykluczać żadnego ze swoich pomysłów na perfekcyjne zaaranżowanie wnętrza.
Warto zaznaczyć, że w środku wanny znajdziesz dwa oparcia ukośne – są z obu stron, byś mógł zawsze wybrać, w którym kierunku wolisz się ułożyć. Obudowa akrylowa i stelaż są zintegrowane z wanną, co z kolei upraszcza proces instalacyjny produktu.


Kąpiel na nowym poziomie komfortu


W kwestii wspomnianego, luksusowego relaksu można mieć na myśli zwyczajnie codzienne kąpiele w wannie wypełnionej po brzegi gorącą wodą i gęstą pianą. Ale to nie wszystko. Dla tych, dla których odprężenie jest wartością nadrzędną, przygotowane zostały bowiem na wskroś nowoczesne – pod kątem designu, ale i użyteczności – wanny z hydromasażem.

 

wanna w nowoczesnym stylu

 

Wyobraź sobie, jak po całym dniu spotkań, siedzenia przy komputerze czy pracy fizycznej zanurzasz się w przyjemnej wodzie, która zaczyna nagle rozmasowywać wszystkie Twoje mięśnie i pozwala Ci odpłynąć w świat maksymalnego oczyszczenia i wypoczynku. Właśnie taki efekt wywołają dysze rozmieszczone z ogromną precyzją na dnie i ściankach wewnątrz wanny. Nie musisz już umawiać się na sesje w jacuzzi w salonach SPA, by poczuć się jak nowo narodzony. Teraz podobne, kojące zabiegi będą na Ciebie czekały w zaciszu Twojej własnej łazienki – niezależnie od pory dnia i nocy.
Wanna Duravit Happy D.2 Plus zachwyca pod każdym względem. Jest piękna i pasuje do nowoczesnych stylizacji. Cechuje się standardowymi wymiarami, a różne możliwości montażu sprawiają, że można ją dostosować do każdej łazienki. W końcu oferuje relaks, o jakim zawsze marzyłeś. Czy już szukasz miejsca na prezentowaną wannę w swoim domu?
 

Polecane produkty