Każdy, kto ceni sobie stylowe wystroje wnętrz, wie doskonale, że diabeł tkwi w szczegółach. Chcąc urządzić mieszkanie ze smakiem, nie możesz zapomnieć o bardzo ważnym elemencie Twojego domu, jakim jest aranżacja łazienki

 

Kabiny prysznicowe w stylu wiktoriańskim

 

Jeśli urządzasz mieszkanie w stylu wiktoriańskim lub jeśli marzysz o królewskiej łazience, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą designerskie elementy wyposażenia pełne zdobień i przepychu. Szeroka gama produktów, dodatków oferuje wiele możliwości wykończeniowych, dzięki czemu możesz zaaranżować wnętrze wedle własnych potrzeb i gustu.

 

Zacznij od płytek!

Płytki w różne wzory, dekory, mozaiki - to właśnie za sprawą wykończenia ścian możesz nadać odpowiedniego charakteru swojemu wnętrzu. Jasne płytki w odcieniach beżu w połączeniu z drewnianymi lub drewnopodobnymi płytkami przeniosą Cię do krajów dalekowschodnich. Prosty wystrój rekompensują dodatki, zawsze wykonane z naturalnych surowców – drewna i kamienia. Najpopularniejsze są drewna egzotyczne, jak teak – są bowiem odporne na wysoką wilgotność. Powstają z nich wanny, umywalki i elementy wykończeniowe pod prysznic, jak również meble.

Wprowadź do swojej łazienki odważne kolory i barwy, wybierając wzorzyste płytki lub fototapetę przedstawiającą ciekawe wzory i kształty! Gustowność wystroju z pewnością osiągniesz, stosując zasadę maksymalnie do trzech kolorów! W królewskiej łazience sprawdzi się również... beton, kamień lub marmur!

 

łazienka w stylu wiktoriańskim

 

Jeśli łazienka jest dla Ciebie synonimem harmonii i elegancji, to doskonale sprawdzą się elementy w kolorze złotym, ciepłym brązie lub z wysokim połyskiem. Dzięki miękko zaokrąglonym szklanym powierzchniom, wzmocnisz romantyczny wiktoriański akcent swojego wnętrza. Szklane elementy dodatkowo powiększą optycznie dostępną powierzchnię, dlatego nawet jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią, zastosowanie dużych luster, szklanych półek i przeszklonej kabiny prysznicowej "powiększy" Twoją łazienkę. 

 

łazienka w stylu wiktoriańskim

 

Jeśli złoty nie jest Twoim ulubionym kolorem, a mimo tego chcesz poczuć się w swojej łazience po królewsku, możesz wykorzystać akcesoria w innych barwach,  mocno zdobione i wzorzyste. Stawiając na ciemne, szlachetne barwy, również zapewnisz sobie iście królewski wystrój. 

łazienka w stylu wiktoriańskim

 

 

Polecane produkty