Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Novellini YOUNG 2.0
YOUKR1A811B

Kabina półokrągła Young 2.0 100x80 cm

Kabina półokrągła o wymiarach 100 x 80 cm to rozwiązanie polecane do różnych łazienek. Sprawdzi się zarówno w salonie kąpielowym, jak i w mniejszym pomieszczeniu, gdzie zapewni swobodę codziennych kąpieli, a jednocześnie pozwoli na bezpieczne poruszanie się po pomieszczeniu bez ryzyka uderzenia o wystające ranty. Funkcjonalność tej jednoskrzydłowej kabiny idzie w parze z jej nowoczesnym charakterem, który uzupełni wystrój każdego wnętrza urządzanego zgodnie z obowiązującymi trendami. Idealnie transparentne, łatwe do utrzymania w czystości, 6-milimetrowe szkło sprawi, że Twoja łazienka zyska miano nowoczesnej i optycznie większej. Natomiast dzięki okuciom w kolorze srebrnym, kabina z łatwością skomponuje się z bateriami łazienkowymi oraz dodatkami. Modne połączenie najlepszych materiałów i łagodne linie kabiny czynią z niej idealną propozycję do domowej łazienki.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Kabina narożna półokrągła Prestige III KP2
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Kabina narożna półokrągła Prestige III KP4

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.