Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Sanplast FREE LINE II
FREIIKP9SBWO

Kabina półokrągła Free Line II 90x90 cm

Narożna kabina prysznicowa to doskonałe rozwiązanie zarówno do małej łazienki, jak i dużego salonu kąpielowego. Prezentowany produkt z eleganckiej serii Free Line II to coś zdecydowanie więcej niż sposób na szybką kąpiel i zaoszczędzenie miejsca. Kabina ta wykonana została z 6 mm bezpiecznego szkła hartowanego pokrytego specjalną powłoką Glass Protect. Sprawia to, że szyba dłużej pozostaje czysta i przejrzysta, a branie prysznica w jej granicach staje się niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Szczelność produktu zapewniają trwałe uszczelki oraz chromowana listwa, z której pomocą przytwierdzisz kabinę do brodzika. Wygodne wchodzenie oraz wychodzenie pod prysznic umożliwiają stabilnie przymocowane uchwyty, których błyszcząca powierzchnia dodatkowo potęguje wrażenie elegancji i szyku całej konstrukcji oraz Twojej łazienki.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Kabina narożna półokrągła Prestige III KP4
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Kabina narożna półokrągła Prestige III KP2

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.