3 sposoby na niezwykłą aranżację łazienki

Social:

Wnętrza łazienkowe kojarzą się z jasnymi kolorami wskazującymi na higieniczny i sanitarny charakter wnętrza oraz prostą stylistyką. Współczesne biura projektowe pokazują jednak, że łazienka może być jednocześnie oryginalna i efektowna. Sprawdź, jakie propozycje aranżacji przygotowało studio Strzelecka Design!

 

nowoczesna łazienka

 

Wielorybi śpiew – oceaniczna toń w Twojej łazience


Strzelecka Design proponuje zupełnie nowe spojrzenie na łazienkowe przestrzenie. Do urządzenia tego pomieszczenia zaproponowano tutaj dość ciekawe wyposażenie – wolnostojącą umywalkę o niebanalnym kształcie, kabinę prysznicową ze szprosami i wiele czarnych akcentów równoważonych ciepłem drewnianych powierzchni. Na tej bazie powstały aż trzy, na pierwszy rzut oka zupełnie różne, choć różniące się jedynie głównym motywem, projekty. Pierwszy z nich zachwyca oryginalnością i fantazyjną formą.

 

łazienka w oryginalnym stylu

 

Szare ściany w tym przypadku zdecydowanie nie są nudne. Zdobiące je wielorybie wizerunki nurzające się we wzburzonych, oceanicznych falach działają na wyobraźnię i jednocześnie uspokajają. Dzięki stonowanej kolorystyce zachowany jest minimalistyczny styl wnętrza, jednak jest on przyciągający i wywołuje na twarzach uśmiech.

 

elegancka kabina prysznicowa

 

Patyna w centrum łazienkowego designu


Miedź cieszy się ogromną popularnością w łazienkowych stylizacjach, jednak w tym przypadku postawiono na jej nieoczywistą formę. Z pewnością kojarzysz zielone dachy zabytkowych budynków? Zbudowane są właśnie z miedzi, która pod wpływem czynników atmosferycznych pokrywa się patyną.

 

łazienka z elementami zieleni

 

W tym projekcie patyna, zwana również śniedzią, stała się inspiracją do stworzenia płytek ściennych – zielonych o nieregularnym wybarwieniu i wzorze. Łazienka prezentuje się szlachetnie i zyskuje nieco nieoczywistego kolorytu.

 

efektowne płytki łazienkowe

 

Natura w natarciu!


Coś dla miłośników naturalnego stylu wnętrzarskiego! Górne części ścian w przypadku tego projektu zostały wykończone pięknym, florystycznym wzorem, pełnym zieleni i czerni.

 

łazienka nawiązująca do natury

 

Takie zestawienie kolorystyczne jest dość mocne i stanowi o ostatecznym charakterze całej łazienki – dodatkowo pięknie koresponduje z naturalną barwą drewna i bez trudu łączy się z ponadczasową szarością. To doskonały wybór dla każdego, kto chce cieszyć się nowoczesną, efektowną, ale i elegancką łazienką.

 

florystyczne motywy w łazience

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Projekt: Strzelecka Design

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.