Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Aranżacja łazienki - pokój kąpielowy

Social:

pokój kąpielowy

 

Przestronne wnętrza o sporym, najlepiej kilkunastometrowym metrażu dają Ci duże możliwości aranżacyjne – możesz rozplanować wszystkie akcesoria w przestrzeni tak, aby stworzyć maksymalnie ukierunkowaną na Twój komfort strefę relaksu o przykuwającym uwagę, ekskluzywnym wyglądzie. W pokoju kąpielowym nie może zabraknąć wanny, najlepiej wolnostojącej. Wybór ten jest determinowany przez relaksacyjny charakter pomieszczenia – w dużej wannie o specjalnie wyprofilowanym kształcie możesz się wygodnie ułożyć tak, aby maksymalnie skupić się na odprężeniu po ciężkim dniu.

 

pokój kąpielowy

 

Tym co odróżnia pokój kąpielowy od „zwykłej” dużej łazienki to elementy typowe dla pokoju dziennego np. fotel, toaletka, obrazy na ścianie czy tkaniny na podłodze. Nie może też zabraknąć światła. Najlepiej, aby było to światło naturalne wpuszczane przez duże okna lub drzwi tarasowe – jeśli nie jest to możliwe, możesz postawić na sztuczne oświetlenie o odcieniu zbliżonym do światła słonecznego. Nowoczesny salon kąpielowy to także naturalne materiały – szlachetny marmur, ceramika, drewno z wyraźnym rysunkiem słojów czy sprawiający chłodne wrażenie kamień.

 

pokój kąpielowy

 

Odwiedź nasze ekspozycje i poznaj propozycje produktów, które pomogą Ci w stworzeniu luksusowego salonu kąpielowego na miarę XXI wieku!

 

pokój kąpielowy

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Wanna wolnostojąca VIGOUR white 800 x 1800

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.