Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Aranżacja łazienki - sprytna i ekologiczna

Social:

sprytna i ekologiczna

 

Bezpieczne dla środowiska rozwiązania aranżacyjne coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych łazienkach. Jeśli prowadzisz zrównoważony, ekologiczny tryb życia i ochrona natury nie jest Ci obojętna, podkreśl to również w swojej łazience.

 

sprytna i ekologiczna

 

Świadomi ekologicznie użytkownicy powinni przede wszystkim zwrócić uwagę na zmniejszenie zużycia wody. Może w tym pomóc zaawansowana technologicznie armatura ze zintegrowanym ograniczeniem przepływu strumienia wody. Warto także postawić na wylewki wyposażone w perlator, który napowietrza strumień wody oraz w termostatyczną baterię prysznicową, która zapobiega niepotrzebnemu traceniu wody podczas regulowania temperatury w tradycyjny sposób.

 

sprytna i ekologiczna

 

Łazienka ekologiczna to także materiały nawiązujące do natury - śnieżnobiała ceramika, kamień naturalny, gresy oraz drewno. Dużą rolę odgrywają dobrze dopasowane dodatki oraz akcesoria łazienkowe. 

 

sprytna i ekologiczna

 

Poznaj też inne przyjazne środowisku rozwiązania, które proponujemy Ci w ELEMENTS – od innowacyjnego systemu ogrzewania po odnawialne źródła energii – i zaaranżuj swój dom w zgodzie z naturą!

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.