Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Hansgrohe TALIS SELECT S
TALSSBUST10

Stojąca bateria umywalkowa Talis Select S 100

Bateria umywalkowa z serii Talis Select S 100 o wysokości 220 mm to produkt, który zapewni Ci maksymalny komfort podczas codziennego korzystania z umywalki. Ten stojący model został wyposażony w innowacyjny przycisk Select ulokowany na szczycie baterii, dzięki któremu nie wymaga ona obecności tradycyjnego uchwytu, a jej obsługa jest jeszcze wygodniejsza. Funkcje AirPower i EcoSmart w skuteczny sposób ograniczają zużycie wody, a technologia QuickClean pozwala na łatwe usuwanie z perlatora gromadzących się na nim osadów. Komplet wyposażony jest w zestaw odpływowy G 1 ? z cięgłem i może współpracować z przepływowym podgrzewaczem wody. Na uwagę zasługuje także niezwykły design - smukła linia, forma pozbawiona zbędnych detali i chromowane wykończenie czynią z baterii Talis Select S 100 armaturę najwyższej klasy.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Loft Gold
Bateria umywalkowa Loft Gold
BATERIE UMYWALKOWE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Stojąca bateria umywalkowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
Podtynkowa bateria umywalkowa Acquaviva
BATERIE UMYWALKOWE
Nobili

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.