Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Biel i zieleń do małej łazienki

Social:

W małej łazience każdy skrawek pomieszczenia jest na wagę złota. Zaaranżowanie takie pomieszczenia tak, by było zarówno funkcjonalne, jak i miało efektowny wystrój, to nie lada wyzwanie. Jednak z odpowiednim pomysłem stanie się to prawdziwą przyjemnością – zobacz, jak urządzić małą łazienkę!

 

Biel i zieleń do małej łazienki

 

Biel i zieleń – jasno i z pomysłem

W niewielkich pomieszczeniach ogromne znaczenie ma dobór kolorów – nie powinny być zbyt ciemne, by nie przytłoczyć wnętrza. W takim przypadku lepiej postawić na ponadczasową biel, która rozjaśni otoczenie i dodać do niej barwę ożywiającą aranżację. W tym przypadku postawiliśmy na delikatną zieleń. Subtelne, turkusowe płytki zachwycają nie tylko swoim odcieniem, ale też wzorem z heksagonalnymi motywami. Mówiąc o kolorystyce w tym projekcie łazienki, nie sposób nie wspomnieć także o efektownym dodatku drewnianych elementów – szafka podumywalkowa, półka nad toaletą, parapet oraz półki na regale tworzą piękne uzupełnienie zieleni, a całe wnętrze zyskuje naturalny charakter.

 

Biel i zieleń do małej łazienki

 

Spora przestrzeń kąpielowa w małej łazience

W pomieszczeniu skrupulatnie wykorzystaliśmy każdy centymetr, mając jednak na uwadze komfort użytkowy domowników. Dlatego też sporą przestrzeń poświęciliśmy na kabinę prysznicową walk-in. Zaoszczędziliśmy nieco miejsca, rezygnując z brodzika, a za sprawą całkowicie przezroczystej ścianki stworzyliśmy wrażenie otwartej przestrzeni w łazience. Dzięki temu spójność aranżacji została zachowana, a strefa natryskowa gwarantuje wysoki komfort użytkownikom.

 

Biel i zieleń do małej łazienki

 

Wszystko na swoim miejscu

W łazience nie zabrakło też rzecz jasna toalety – mocowana na podtynkowym stelażu ma ukrytą w ścianie spłuczkę, co dało możliwość stworzenia dodatkowej przestrzeni do przechowywania nad obudową. Obok toalety znajduje się umywalka stawiana na blat z efektowną i praktyczną, otwartą szafką. Nad nimi powieszone zostało okrągłe lustro z oświetleniem LED. W tym miejscu stworzyliśmy więc idealne warunki do pielęgnacji twarzy i rąk – jasną, przestrzenną i komfortową strefę umywalkową.

 

Biel i zieleń do małej łazienki

 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.