Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Łazienka z mchem – naturalne trendy nowoczesnych aranżacji

Social:

Natura jest najpiękniejszym projektantem, dlatego coraz chętniej sięgamy po nią w wystroju mieszkań. Wyjątkowo wdzięcznie prezentują się łazienki, w których pierwsze skrzypce gra przyroda – taka właśnie jest przestrzeń, w której aranżacji wykorzystano mech i inne nawiązania do natury. Zainspiruj się projektem od eMeR design!

 

Łazienka z mchem

 

Złap kontakt z naturą – ściana z mchu

Ściany porośnięte mchem jakiś czas temu zaczęły gościć profesjonalnych salonach SPA, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprosić je także do własnej łazienki. Prawdziwy mech zaskakuje już od wejścia – jego żywo zielony kolor oszałamia i przywołuje dobre skojarzenia, a jednocześnie nie przytłacza całej aranżacji. Zastosowano go bowiem jedynie na wąskim fragmencie ściany, by cały wystrój mógł zachować zrównoważony charakter.

 

Łazienka z mchem

 

Minimalizm dopełniający naturalną przestrzeń

W tym projekcie łazienki znajdziemy więcej nawiązań do natury. Na tle białych, wielkoformatowych kafli oraz jasnych odcieni brązów i szarości doskonale widoczne pozostają także subtelne kwiaty doniczkowe, które w pierwszym momencie umykają wzrokowi, gdy główna uwaga skupia się na ścianie z mchu. Jednak stopniowo doceniamy także detale, takie jak storczyk przy umywalce. Bardzo ważnym elementem aranżacji jest także duże okno pozbawione szprosów. Wpuszcza do wnętrza dużo światła, ale też dodatkowo komunikuje nas z naturą znajdującą się na zewnątrz. Uzupełnieniem całości staje się niezwykłe podłoże, na którym ustawiona jest wanna – białe kamienie korespondują z zieloną ścianą, tworząc kącik, w którym można poczuć się jak w czasie relaksu na łonie natury.

 

Łazienka z mchem

 

Natura na pierwszym miejscu

Wyposażenie łazienkowe zwraca na siebie uwagę w ostatniej kolejności – to celowy zabieg, dzięki któremu można nacieszyć się prawdziwie przytulnym charakterem łazienkowej przyrody. Do wnętrza wybraliśmy stonowane kolory kafelków, białą ceramikę o ascetycznych kształtach oraz meble, które, choć są bardzo eleganckie, dają sporo przestrzeni pozostałym elementom dekoracyjnym. Nieprzypadkowo zostały dobrane także lustra – ich duża powierzchnia i wydłużony kształt mają zadbać o poczucie przestrzeni w pomieszczeniu.

 

Projekt: eMeR design
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.