Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TESI
TESIBUPEN17

Podtynkowa bateria umywalkowa Tesi

Zadaniem baterii umywalkowej Tesi jest nie tylko dostarczanie wody do strefy pielęgnacyjnej, ale również jej efektowne uzupełnienie. Produkt przeznaczony jest bowiem do montażu pod tynkiem, co pozwala na zachowanie najwyższej estetyki otoczenia. Wszystkie elementy przyłączeniowe są bowiem skutecznie ukryte, a na widoku zostawione są tylko elegancka wylewka o długości 173 mm wraz z uchwytem sterującym z oznaczeniem wody ciepłej i zimnej. Dzięki ogranicznikowi przepływu wody do 5 litrów na minutę oraz aeratorowi Cascade napowietrzającemu strumień, możesz zmniejszyć zużycie wody na co dzień, bez konieczności rezygnowania z komfortu użytkowego. Z montażem baterii poradzisz sobie samodzielnie - do opakowania dołączony został bowiem system instalacyjny EASY-FIX oraz pasujące wężyki przyłączeniowe.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Atrio
Stojąca bateria umywalkowa Atrio
BATERIE UMYWALKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Polla stojąca wysoka
Stojąca bateria umywalkowa Polla
BATERIE UMYWALKOWE
Laveo

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.