Luksusowy klimat w małej łazience

Social:

Mała łazienka kojarzy Ci się głównie z kompromisami i koniecznością rezygnowania z wymarzonych rozwiązań aranżacyjnych? Strzelecka Design udowadnia, że nie musi tak być! Sprawdź, jak urządzić luksusową łazienkę o zachwycającym wystroju.

 

czarna łazienka

 

Zakochaj się w kontrastach


W nowoczesnych łazienkach nic nie musi być oczywiste! Jeśli do tej pory przestrzeń sanitarna kojarzyła Ci się z jasnymi, sterylnymi aranżacjami, poznaj nowe spojrzenie na temat wystrojów łazienek. Strzelcka Design sięga po nieoczywiste połączenia, które w zaskakująco udany sposób składają się na spójną łazienkę o harmonijnej koncepcji wystroju.

 

łazienka o niebanalnym designie

 

Łazienka została zdominowana przez czerń, która jednak nie przytłacza, pomimo tego, że w pomieszczeniu nie ma okna. Ciemne powierzchnie zostały bowiem zrównoważone bielą, szarością i naturalnymi barwami drewna, których również nie brakuje w otoczeniu. Prawdziwym języczkiem u wagi w tym wystroju są jednak złote detale.

 

oryginalna łazienka z wanną

 

Złote akcenty o ogromnym znaczeniu


W nowoczesnych aranżacjach złoto już nie odgrywa tej samej roli co kiedyś – zamiast kreować przesadny przepych, jest elementem tworzącym co prawda luksusową atmosferę, ale w bardzo łagodny, stonowany sposób.

 

czarny marmur w łazience

 

W tej aranżacji złoto rzuca się w oczy przede wszystkim na wykończeniu umywalki oraz baterii łazienkowych – zarówno umywalkowych, jak i tych na wannie. Wyjątek stanowi armatura bidetowa umieszczona tuż przy toalecie – ta ma czarny kolor. Złote akcenty zostają spięte przez liczne, ale subtelne żyłki przeszywające czarne kafelki – to właśnie dzięki nim charakter całego otoczenia jest spójny.

 

elegancka łazienka

 

Doceń komfort kąpieli


Prezentowana łazienka jest naprawdę mała, jednak aby zadbać o Twój luksus, zmieszczono w niej wannę – dużą, zajmującą całą jedną ścianę. Dzięki niej codzienny relaks w gorącej wodzie i wygodna pielęgnacja ciała są w Twoim zasięgu.

 

nowoczesna łazienka

 

Aby móc wstawić wannę w prezentowanym pomieszczeniu, zdecydowano się na kilka sprytnych rozwiązań oszczędzających miejsce. Przykładem może być stworzenie wnękowej szafki nad toaletą czy też zastąpienie tradycyjnego bidetu samą armaturą. Takie triki nie zmniejszają funkcjonalności przestrzeni, a pozwalają dostosować ją do potrzeb, by zrealizować marzenie o wannie w małej łazience.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Projekt: Strzelecka Design
 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.