Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Mała łazienka w drewnie 

Social:

Czy niewielką łazienką można zaprojektować tak, by znalazło się w niej miejsce na umywalkę, toaletę oraz prysznic, a całość była maksymalnie wygodna w codziennym użytku? Okazuje się, że tak, a udowadnia to projekt ze studia strzelecka design, przedstawiający podłużną łazienkę w nowoczesnym stylu.

 

Mała łazienka w drewnie 

 

Nowoczesność nawiązująca do natury

Współczesne aranżacje łazienek coraz odważniej sięgają do drewnianych lub przypominających drewno materiałów. Nic nie prezentuje się bowiem tak elegancko, jak jasnobrązowe, naturalne powierzchnie o wyjątkowym rysunku. Wiedząc o tym, postanowiliśmy oprzeć na tej koncepcji całą aranżację małej łazienki, zaczynając od oryginalnej jak na pomieszczenie sanitarne posadzki. To właśnie z nią korespondują poszczególne elementy w każdej ze stref – drewniana szafka pod umywalką, drzwi znajdujące się vis a vis toalety oraz wnęka prysznicowa wyłożona dokładnie tym samym materiałem, co podłoga.

 

Mała łazienka w drewnie 

 

Szarość i czerń – efektowne uzupełnienie drewna

Odważniejsze, ciemniejsze barwy dodają łazience pazura – doskonale widać to na przykładzie strefy umywalkowej, w której szare kafelki są wyraźnie ciemniejsze od pozostałych oraz czarna płaszczyzna bezpośrednio nad zabudowaną miską WC, z którą koresponduje równie czarny przycisk spłukujący toalety. Wydawałoby się, że tak małe powierzchnie w zdecydowanych kolorach nie mogą zaważyć o ostatecznym odbiorze aranżacji, jednak w tak niewielkiej łazience mają kluczowe znaczenie. To właśnie dzięki nim drewniane wzory nabierają szlachetności i są odpowiednio wyeksponowane.

 

Mała łazienka w drewnie 


Wyjątkowa wygoda kąpieli w małej łazience

W małej łazience znalazło się sporo miejsca na strefę prysznicową. Dla jeszcze większej oszczędności miejsca, ale też ze względu na walory estetyczne, znalazła się tutaj kabina walk-in – pozbawiona brodzika jest efektowna i wygodna w użyciu, a za sprawą całkowicie przejrzystego szkła ścianek, stwarza wrażenie otwartej przestrzeni w łazience, co optycznie ją powiększa. Nietrudne okazało się więc zaaranżowanie podłużnego, niewielkiego pomieszczenia w piękny i doskonale funkcjonalny sposób.

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.